fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubo susitikime – apie verslo galimybes Kroatijoje

2021 m. balandžio 29 d., Vilnius. Vakar vyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo virtualus susitikimas, kurio svečias – Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė.

Ambasadorė savo pristatyme papasakojo apie Kroatijos rinkos specifiką, dalijosi patarimais kaip surasti verslo partnerius ir sėkmingai veikti šioje rinkoje. Nors kroatai labiau perka ir pasitiki  vietos produkcija, šalyje kas vasarą apsilanko virš 20 mln. turistų iš užsienio šalių, todėl būtent turistai galėtų būti tiksliniai Lietuvos įmonių produkcijos pirkėjai, teigė p. Raguckienė. Tuo pačiu, norint pradėti verslą Kroatijoje, būtina čia apsilankyti, tiesiogiai susitikti su potencialiais partneriais ir pristatyti savo produkciją. Galimybių šioje rinkoje  turi tiek maisto/gėrimų, tiek ir logistikos, statybos ir kitų sektorių įmonės. Ambasada pasiruošusi padėti aktyvioms Lietuvos įmonėms.

Eksporto klubo nariai pateikė nemažai klausimų Ambasadorei, o kai kurie Klubo nariai planuos jau tiesiogiai susisiekti su Ambasadore.

Antroje renginio dalyje 4 Klubo nariai – UAB Armo, UAB „BY&N“, UAB „Auridos logistika“ ir UAB „Comfort Heat“ pristatė savo įmones, produkciją, pasidalino savo eksporto patirtimi, iššūkiais ir pamokomis.

Renginyje dalyvavo 17 Klubo narių.

Kitas Eksporto klubo susitikimas vyks gegužės 26 d. Susitikimo metu planuojama pristatyto EXPO Dubai parodą ir galimybes verslui.

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis