fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubo susitikime – apie „EXPO Dubai 2020“

2021 m. gegužės 28, Vilnius. Vakar vyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo virtualus susitikimas, kurio svečias –  Romas Jankauskas – Lietuvos paviljono pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ generalinis komisaras.

„EXPO Dubai 2020“, kurio tema šiais metais yra „Sujunkime protus. Kurkime ateitį“, prasideda jau 2021 m. spalio 1 d. ir tęsis iki 2022 m. kovo 31 d.

Parodoje dalyvaus 192 valstybės ir, prognozuojama, 25 mln.  lankytojų. Lietuvos stendas šiais metais yra garbingoje vietoje tarp Švedijos ir  Slovėnijos, o spalio 22 d. planuojama Lietuvos Nacionalinė diena, kur numatoma plati kultūrinė programa bei verslo forumas.

p. Jankauskas pakvietė Klubo dalyvius apsilankyti parodoje, išnaudoti parodos plotus galimiems susitikimams su verslo partneriais. Verslui rekomenduojama iš anksto planuoti apsilankymą ir potencialius verslo susitikimus.

Renginio svečiui Klubo nariai uždavė  nemažai klausimų, susijusių su paroda ir jų galimybėmis joje. p. Jankauskas taip pat informavo, kad „Litfood“ ir „Versli Lietuva“ inicijuoja verslo forumą Dubajuje spalio 21 d. , kur dalyvaus nemažai Lietuvos verslo atstovų.

A. Masandukaitė, Eksporto klubo koordinatorė, paminėjo, kad Rūmai taip pat svarsto galimybę organizuoti verslo misiją į JAE, aplankant „EXPO Dubai 2020“ parodą ir verslo forumą.

Antroje renginio dalyje 3 Klubo nariai – UAB Dropus“, UAB „Geld Baltic“ ir UAB „Greenlab Solutions“ pristatė savo įmonių istoriją, pasidalino savo eksporto patirtimi, iššūkiais ir pamokomis.

Renginyje dalyvavo 15 Eksporto klubo narių ir 2 Rūmų įmonės, potencialios Klubo narės.

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis