fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubo susitikimas su žymia futurologe Kristina Dryža

Rugsėjo  22 d. įvyko Rūmų Eksporto klubo rudens sezono atidarymas, o šį kartą renginys vyko gyvai. Renginį atidaręs Klubo pirmininkas Kęstutis Černeckas, pasveikinęs susirinkusius Klubo narius, tuo pačiu pasidalino problematika, su kuria susiduria eksportuotojai tiek dėl Covid įtakos, tiek ir dėl pokyčių santykiuose su Kinija.

Į Eksporto Klubo susitikimą pakviesta viešnia Kristina Dryža, Australijos lietuvė, gerai pasaulyje žinoma futurologė bei verslo konsultantė, dalinosi įžvalgomis apie verslą ir nežinomybę, su kuria vis dažniau susiduriame.

„Žmonės dažnai sustoja augti, nes nebeatlaiko kantrybės išbandymo. Labai svarbu išbūti su nežinia. Mes norime išspręsti nežinomybę, išspręsti problemas, bet kartais jos neišsisprendžia. Tiesiog reikia būti jose“, - dėstė viešnia.

Su artimiausiais Struktūrinių fondų kvietimais, kurie galėtų būtų aktualūs Klubo nariams, supažindino Laura Aldonė, Rūmų viceprezidentė, įmonės Global World Consulting Agency vadovė. p. Laura pakvietė aktyviai pasinaudoti dar šiais metais teikiamomis Struktūrinių fondų galimybėmis, juolab, kad daugeliu atveju nereikalingos sudėtingos paraiškos.

Kviestinis svečias Romas Apulskis, BGL (Baltic Gastronomy Leaders), prezidentas, renginio dalyvius supažindino  su ES specialia paramos programa žemės ūkio produktų eksportui, bet  BGL įmonės patirtimi ir darbu su partneriais tikslinėse rinkose.

Po pristatymų Klubo dalyviai diskutavo su renginio svečiais, dalinosi savo įmonės naujienomis,  Klubo renginyje dalyvavo  21 Klubo dalyvis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis