fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubas įgauna pagreitį

 

Birželio pabaigoje įvyko antrasis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo, kuris šiuo metu  vienija 29 Rūmų narius, eksportuojančius savo produkciją ar paslaugas, susitikimas.

Jo metu verslo finansavimo bei personalo atrankų ekspertas Audrius Zabotka pristatė LR Finansų ministerijos paruoštą ateities ekonomikos DNR planą Lietuvos verslo skatinimui. Taip pat savo patirtimi bei  įžvalgomis pasidalino Vyda Mozuriūnienė, UAB „Comfort Heat“ generalinė direktorė ir Eksporto klubo valdybos narė.

 

Vėliau Eksporto klubo nariai diskutavo aktualiausiomis prekių ir paslaugų eksportuotojams temomis: eksporto reguliavimo (muitinės procedūrų, rinkų apribojimų), užsienio rinkų pristatymo, kultūrinių skirtumų bei neformalaus bendradarbiavimo  stiprinimo. Be to, renginio dalyviai pasidalino, su kokiais iššūkiais susiduria vykdydami tarptautinę veiklą ar pradėdami eksportą.

Aptardami tolesnę klubo veiklą nutarė Eksporto klubo susitikimus po vasaros atostogų rengti reguliariai – paskutinį kiekvieno mėnesio trečiadienį.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis