fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto klubas apie B2B platformas

 

2021 m. kovo 25 d., Vilnius. Vakar vyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo virtualus susitikimas, kurio svečiai – naujai įkurtos tarptautines B2B platformos merXu įkūrėjai.

Platforma, į kurią investavo JAV ir Vokietijos įmonės, sukurta Estijoje ir skirta industrinių produktų pirkimui, pardavimui (B2B segmentas).  Platforma jau veikia 6 ES šalyse, taip pat ir Lietuvoje, artimiausiu metu planuojama plėtra į kitas ES šalis. Svečiai pristatė platformos galimybes Lietuvos verslui.

Po pristatymo vykusioje diskusijoje Klubo nariai pateikė nemažai klausimų, susijusių su platformos funkcionalumu, kaštais, jau užsiregistravusių įmonių patikimumu.

Antroje renginio dalyje 4 Klubo nariai – AB Actas, UAB „Amber paper“, UAB „Altum Retail“ ir UAB „Apiproduktai“ pristatė savo įmones, produkciją, pasidalino savo eksporto patirtimi, iššūkiais ir pamokomis. Klubo dalyviai puikiai įvertino naują Klubo iniciatyvą – detalesnius prisistatymus – kaip galimybę daugiau sužinoti vieni apie kitus, todėl ši iniciatyva bus tęsiama ir kituose Klubo susitikimuose.

Renginyje dalyvavo 18 Klubo narių.

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis