fbpx

Prisijungti

Naujienos

Egipto verslo moterų delegacija lankėsi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (VPPAR) lankėsi Egipto verslo moterų delegacija, kurios metu buvo pasirašytas memorandumas tarp Lietuvos verslo moterų tinklo ir Egipto verslo moterų tinklo. Šis memorandumas padės plėsti prekybinius ir ekonominius, mokslinius ir techninius ryšius tarp abiejų šalių moterų verslininkių. Vienas iš sutarties tikslų – teikti pagalbą abiejų šalių verslininkėms ir mokslo organizacijoms.

„Rūmų vardu džiaugiuosi galėdamas priimti Egipto verslo moterų delegaciją ir jos pirmininkę dr. Diną Yacout. Taip pat dėkoju laiko suradusiam ir pas mus atvykusiam Lietuvos ambasadoriui Egipte Arūnui Gailiūnui, kuris puikiai atstovauja Lietuvą, labai aktyviai dalyvauja ir padeda organizuoti verslo misijas ir kitus renginius. Rūmai ieško abipusių galimybių šalims verslo plėtrai, išteklių užtikrinimui ar produkcijos realizavimui. Linkiu našaus rytmečio ir naudingų kontaktų“, - renginio dalyvius sveikino dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

Egipto moterų delegacijos vadovė Dr. Dina Yacout 2021 m. rudenį buvo viena iš VPPAR garbingų kviestinių pranešėjų konferencijoje apie įmonių socialinę atsakomybę, o 2022 m. pavasarį virtualiame renginyje ji Lietuvos auditorijai pristatė Egipto verslo rinką.

„Tokie renginiai sustiprina santykius, suartina būsimus verslo partnerius, o mes – ambasadoriai, esame tam, kad suteiktume visas sąlygas jiems įvykti. Šiuo metu yra labai palankus metas organizuoti aukštesnio lygio verslo keliones turistams iš Egipto ir kitų arabų šalių. Specifinių maršrutų sudarymas galėtų būti patrauklus, jei orientuotas į sveikatingumo, pažinimo, ar poilsines keliones, todėl kviečiu domėtis, keistis kontaktais ir būti aktyviais“, - kalbėjo Lietuvos ambasadorius Egipte, Arūnas Gailiūnas.

„Kai susipažinau su Vilnius PPAR – iš karto supratau, kad kažkas iš to gausis. Draugiški ir šilti santykiai privedė prie ne vienos iniciatyvos ir įvykusio renginio. Tikiuosi, kad ateityje jų turėsime dar daugiau. Linkiu sėkmės užmezgant naudingus verslo kontaktus šiandien“, - kalbėjo Egipto verslo moterų tinklo pirmininkė, dr. Dina Yacout.

Po memorandumo pasirašymui, abiejų šalių verslo moterų tinklo Prezidentės pristatė savo organizacijų veiklas ir rinkas. Vėliau vyko kontaktų apsikeitimo renginys.

Egipto moterų delegaciją sudarė verslo moterys iš šių sektorių:

1 Dina Yacout Mohamed Ali -   Ismailijos PPR valdybos narė ir verslo moterų tinklo pirmininkė

-   Konsultacijos / mokymai

2 Nora Mahmoud Mohamed Abouelseoud -   Verslo moterų tinklo Egipto PPR tarybos narė

-   Mokymai ir įdarbinimas

-   Darbas su jaunimu

-   Švietimas

3 Naglaa Hafez Adly Akl

www.benefiteg.com

-   Verslo moterų tinklo Egipto PPR tarybos narė

-   Rinkodara, skaitmeninis marketingas

4 Lamees Sabry Kamal Shaaban -   Verslo moterų tinklo Egipto PPR tarybos narė

-   Perdirbimas

-   Natūralių produktų gamyba

-   Popieriaus gamyba

5 Rania Ayman Hani Abdelazim

www.entreprenelle.com

-   Eksportas bei švietimo ir mokymų vadyba

-   Enterprenerystė

-   Mados inudstrija

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis