fbpx

Prisijungti

Naujienos

Egipto bei Lietuvos verslus sujungė sutartis tarp Vilniaus ir Ismailijos prekybos, pramonės ir amatų rūmų

Kovo 9 d. dieną įvyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Enterprise Europe Network tinklo kartu su LR Užsienio reikalų ministerija, LR ambasada Egipto Arabų Respublikoje bei Ismailijos prekybos, pramonės rūmais (PPR) organizuotas vebinaras „Ismailija, Egiptas: verslo specifika ir galimybės Lietuvos verslui“.

Renginio metu pristatytos verslo bendradarbiavimo galimybės šioje rinkoje bei pasirašytos dvi bendradarbiavimo sutartys:

  • Tarp Ismailijos PPR ir Vilniaus PPAR, kurias pasirašė Ahmad Osman, Ismailijos PPR direktorių valdybos pirmininkas ir Laura Aldonė, Vilniaus PPAR viceprezidentė.
  • Tarp Vilniaus ir Ismailijos verslo moterų tinklo, kurias pasirašė Dr. Dina Yacout, Ismailijos PPR valdybos narė ir verslo moterų tinklo pirmininkė beu Jurga Rimkė, Vilniaus verslo moterų tinklo Tarybos pirmininkė

„Naujos rinkos šiuo metu Lietuvos verslui kaip niekad svarbios, todėl Rūmai stiprina ryšius su užsienio partneriais – prekybos, pramonės ir amatų rūmais visame pasaulyje. Egiptas – įdomi ir patraukli šalis Lietuvos verslui, todėl tikime, kad pasirašytos sutartys padės mūsų įmonėms rasti lengvesnius kelius į šią didžiulę rinką“, - pažymėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus ir Ismailijos verslo moterų tinklo

 

Vebinaro metu pristatyta verslo aplinka ir pateikta informacija apie Ismailijos regioną, Ismailijos prekybos, pramonės rūmus.

Ismailijos miestas yra šiaurės rytų Egipte, vakariniame ir rytiniame Sueco kanalo krante. Šio kanalo ekonominė zona yra viena iš pagrindinių verslo centrų Ismailijos regione.

„Sueco kanalu kasmet vyksta daugiau nei 13% pasaulinės prekybos, todėl Ismailija yra vienas iš svarbiausių Egipto miestų verslo plėtrai“, - pažymėjo dr. Dina Yacout, Ismailijos PPR valdybos narė ir verslo moterų tinklo pirmininkė.

Pagrindinės ekonominės sritys Ismailijoje:

  • Žemdirbystė
  • Industrijos
  • Turizmas
  • Gyvulininkystė ir žuvininkystė
  • Komercinės paslaugos

Ismailijos žemdirbystės pristatymas

 

Renginio metu Yahya Elwathnik Bellah, Komercinio atstovavimo tarnybos vadovas ir įgaliotasis ministras, išreiškė pasiūlymą organizacijoms ir verslams tęsti bendradarbiavimą organizuojant verslo misijas ir B2B verslo susitikimus.

Lietuvos verslininkai, ieškantys verslo kontaktų Egipte, kviečiami kreiptis į LR ambasados Egipto Arabų Respublikoje ambasadorių p. Artūrą Gailiūną.

Egipto rinkos pristatymą rasite čia.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis