fbpx

Prisijungti

Naujienos

„ECB klauso“ renginyje pateikta Rūmų pozicija

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narys Taurimas Valys vasario 23 d. dalyvavo Lietuvos banko kartu su Europos centriniu banku organizuotame renginyje „ECB klauso“.

Norėdamas išgirsti suinteresuotųjų šalių požiūrį į pinigų politikos klausimus ir infliacijos valdymą, ECB organizuoja klausymosi renginių (ECB Listens) ciklą visose euro zonos šalyse, taip pat ir Lietuvoje. Bankui svarbu, kad būtų atstovaujama kuo daugiau įvairių nuomonių – ne tik verslo, bet ir darbuotojų, todėl jūsų organizacijos, kaip didžiausią narių skaičių turinčios, dalyvavimas ir nuomonės išsakymas yra labai svarbus.

Renginyje pasisakė verslui atstovaujančios asociacijos, darbuotojus vienijančios organizacijos, nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Išsakytos mintys, kaip kainų lygio svyravimai – infliacija ar defliacija – paveiktų organizacijas ir jos narius, su kokiais ekonominiais iššūkiais susiduria verslas per pastarąjį dešimtmetį; kaip žemų palūkanų aplinka ir pinigų politika veikia jūsų verslą ir ekonomiką.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narys Taurimas Valys, kalbėdamas apie iššūkius, su kuriais susidūrė ir susiduria visuomenė bei verslas Lietuvoje, akcentavo euro įvedimo problemas, nekilnojamo turto rinkos kainų augimą, finansinio raštingumo stoką. p. T. Valys pažymėjo viešojo ir privataus sektorių partnerystės skatinimo svarbą, atkreipė dėmesį į migracijos politikos problemas. Pasak Rūmų Tarybos nario, tiek Lietuvos bankas, tiek ECB taip pat turėtų aktyviau veikti, apibrėžiant kriptovaliutų naudojimą, nustatyti aiškias taisykles rinkos žaidėjams, bet svarbiausia – leisti veikti, nustačius aiškias taisykles.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dėkoja Lietuvos bankui už kvietimą išsakyti verslo pozicijas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis