fbpx

Prisijungti

Naujienos

Dzūkija: kraštas ir verslas

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su žurnalu IQ organizavo forumą „Dzūkija: kraštas ir verslas“, kuriame Dzūkijos krašto verslo bei politikos lyderiai diskutavo apie regiono ir verslo plėtros vizijas. Renginyje dalyvavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, mero patarėjas Ramūnas Bielevičius.

Pranešimą apie Lietuvos ekonomikos paradoksus skaitė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotojas Marius Vaščega, į Lietuvos ir jos regionų ekonomikos evoliuciją gilinosi Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius Aurelijus Dabušinskas, apie mokesčių administravimą kalbėjo  Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, renginį moderavo Rūmų Alytaus filialo vadovė Lina Sosunovičienė ir IQ vyr. redaktorius Ovidijus Lukošius.

Vilniaus politikos analizės instituto direktorė Virginija Būdienė skaitė pranešimą „Alytus tarp neolito ir dirbtinio intelekto“, o Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas kalbėjo apie regionų ateitį ir iššūkius. 

Diskusijoje „Alytaus miestas ir rajonas: konkurentai ar partneriai?“ kalbėję: rajono meras A. Vrubliauskas, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, išrinktas Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, akcentavo miesto ir rajono savivaldybių bendradarbiavimą sprendžiant sodininkų, viešojo transporto, pramonės zonos kūrimo klausimus. 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dėkoja IQ, leidėjui bei vyr. redaktoriui Ovidijui Lukošiui už dėmesį regionams ir verslams regionuose. Planuojama, kad jau gegužės mėnesį konferencija kartu su IQ vyks ir Vilniuje.       

Alytus – dešimtasis miestas, kuriame žurnalas IQ su partneriais organizavo verslo forumą.

 

Nuotraukų autorius - Juozas Muzikevičius. Dėkojame!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.