fbpx

Prisijungti

Naujienos

DNR plano Investicijų komitete

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad penktadienį (2020 07 17) vyko pirmasis Ateities ekonomikos DNR plano Investicijų komiteto posėdis, kurį iniciavo DNR plano koordinatorius – LR Finansų ministerija.

Primename, kad DNR plano investicijų komitetas tvirtina arba atmeta ministerijų kartu su proveržio grupėmis parengtas DNR plano veiksmų koncepcijas. Investicijų komitetas sudarytas iš Vyriausybės kanceliarijos atstovų, DNR plano koordinatoriaus atstovų ir pagal investicijų kryptį sudaromų pakomitečių, į kurių sudėtį įtraukiami ministerijų atstovai ir patarimo teise socialinių ir ekonominių partnerių organizacijų atstovai.

Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorė Rūta Dapkutė-Stankevičienė pristatė DNR planą, Finansų ministerijos Valdymo ir kontrolės sistemų priežiūros skyriaus vedėja Rasa Baltronaitė informavo apie Investicijų komiteto veiklą. Posėdžiai vyks kiekvieną penktadienį iki rugsėjo mėnesio. Per šį laikotarpį tikimasi, kad ministerijos spės parengti veiksmų koncepcijas, kurioms pritarus, būtų skirtas finansavimas įvairiems projektams pagal atskiras investicijų kryptis (žmogiškasis kapitalas, skaitmeninė ekonomika ir verslas, inovacijos ir moksliniai tyrimai, ekonominė infrastruktūra bei klimato kaita ir energetika). Iš viso planuojama paskirstyti 1,3 mlrd. € investicijoms skirtų lėšų.

Komitete dirba Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguoti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai: dr. Birutė Miškinienė, Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė, Aistė Litvinaitė-Jablonskienė, Vilniaus PPAR Investicijų plėtros vadovė (investicijų kryptis – žmogiškasis kapitalas); doc. dr. Skirmantė Mozūriūnaitė, Vilniaus PPAR, UAB „Comfort Heat“ atstovė (investicijų kryptis - Inovacijos ir moksliniai tyrimai); dr. Vyda Mozūriūnienė, Vilniaus PPAR tarybos narė, UAB „Comfort Heat“ vadovė, Darius Buta, Vilniaus PPAR Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovas).

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuolat teiks informaciją apie Investicijų komiteto posėdžiuose svarstytus klausimus, svarstant investicijų tinkamumą teiks pasiūlymus bei Rūmų poziciją.

DNR planas: http://finmin.lrv.lt/lt/aktualus-valstybes-finansu-duomenys/ateities-ekonomikos-dnr

Posėdžio prezentacijos:

Ateities ekonomikos DNR plano pristatymas

Investicijų komitete nagrinėjami veiksmai ir projektai

Investicijų komiteto veikla

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis