fbpx

Prisijungti

Naujienos

Diskusijoje „Kūrinio identitetas Lietuvoje ir užsienyje“ – praktiniai verslo pavyzdžiai

Rugsėjo 13 d. Smart Pop Up  (http://popup.lt/smart/) organizuotame renginyje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė ir eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, kartu atstovaujančios ir tarptautinės Enterprise Europe Network tekstilės ir mados sektoriaus grupę, dalyvavo diskusijoje „Kūrinio identitetas Lietuvoje ir užsienyje“.

Jos pasidalino praktiniais verslo pavyzdžiais, diskutavo apie galimybes užmegzti kontaktus užsienio renginiuose ir jų svarbą prekinio ženklo įvaizdžiui, ragino išnaudoti virtualią erdvę, kur šiuo metu daug verslo susitikimų organizuojama nuotoliniu būdu.

Pasak A. Masandukaitės, „Paruošti „namų darbai“ – ne tik gero įvaizdžio, bet ir potencialaus verslo kontakto užsienio rinkose pagrindas. Skaitmeninė tekstilė, atsakingas vartojimas, remiantis žiedine ekonomika – tai pagrindinės tendencijos tekstilės ir mados sektoriui ateičiai“.

D. Vilčinskaitė patarė vadovautis verslo etiketu ir pradėti nuo savęs.

„Pirmas įspūdis dažnai išlieka svarbus, tad kaip save pateikiate, kaip save pristatote užsienyje renginių metu, tai ir formuoja įvaizdį apie jus, apie jūsų prekinį ženklą, apie šalį“, - sakė ji.

Diskusijos įrašą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=OGE3azSoRuw&t=1119s

--

Taip pat primename, kad artimiausias mados, tekstilės ir dizaino sektoriui skirtas virtualus tarptautinis verslo kontaktų renginys TORINO FASHIONMATCH 2020 vyks š. m. spalio 5-8 d. Registruotis kviečiame iki rugsėjo 30 d. Išsamesnė informacija nuorodoje:

https://www.cci.lt/produktas/tarptautinis-tekstiles-sektoriaus-verslo-kontaktu-renginys-torino-fashionmatch-2020-spalio-5-8d/

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis