fbpx

Prisijungti

Naujienos

Diskusijoje apie dizaino sektorių – Rūmų ekspertė

 

2018 m. rugsėjo 27 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertė Jolanta Lapinskaitė – Vaitulionienė šiandien dalyvavo Strateginio dizaino dirbtuvėse, kurių metu buvo siekiama išgryninti Lietuvos dizaino sektoriaus koordinuojančios institucijos koncepciją ir jos veiklos modelį. Susitikime dalyvavo VšĮ Versli Lietuva, LR Ūkio ministerijos, švietimo institucijų, savo programose turintys dizaino pakraipas, atstovai, dizaineriai ir Lietuvos dizaino forumo atstovai.

Susitikimo metu vyko strateginio dizaino dirbtuvės, kurių metu įvairių institucijų bei verslo atstovai siekė išsiaiškinti, ar Lietuvos dizaino tarybos/ centras, kaip toks yra reikalingas. Diskutuota, koks galėtų būti tarybos/centro veiklos modelis: veiklos organizavimas, struktūra, statusas, veikimo apimtys, strategija, ištekliai, partnerystės ir kt. Renginio metu buvo siekiama išgryninti būsimos struktūros koncepciją: viziją, tikslus, uždavinius.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams svarbūs visi Rūmų nariai - tiek didžiosios Lietuvos kompanijos, tiek smulkios  ir vidutinės įmonės, tiek ir pradedantys verslininkai iš įvairių sektorių. Todėl stengiamės dalyvauti įvairiuose verslui svarbiuose renginiuose, diskusijose, pasitarimuose, kuriuose galime atstovauti įvairių verslo sektorių  interesus, taip pat ir dizaino sektoriaus atstovus bei jų potencialius užsakovus“,  - pažymi J. Lapinskaitė – Vaitulionienė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis