fbpx

Prisijungti

Naujienos

DĖL VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ 2022 M. KONKURSŲ „METŲ INOVATYVIAUSIA ĮMONĖ“, „METŲ TVARIAUSIA ĮMONĖ“, „METŲ PRODUKTAS“

 

 

Gerbiamas įmonės vadove,

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – Vilniaus PPAR), siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą rengia konkursus: Metų inovatyviausia įmonė“, „Metų tvariausia įmonė“, „Metų produktas“.

Konkurse gali dalyvauti visos Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklos teritorijoje registruotos ir veikiančios įmonės, nepriklausomai nuo jų narystės Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose, nustatant geriausias įmones pagal tris nominacijas (Konkurso nuostatai) :

 

  1. „Metų inovatyviausia įmonė“– 1 laureatas;

 

  1. „Metų tvariausia įmonė“ – 1 laureatas

 

  1. „Metų produktas“ 1 laureatas.

 

Įmonėms, ne Vilniaus PPAR narėms, norinčios dalyvauti konkursuose, vieno konkurso dalyvio mokestis - 400 Eur.

    

Konkursai organizuojami pagal 2022-11-10 Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nutarimu patvirtintus nuostatų rodiklius, pateikiamus konkurso dalyvio anketoje.

 

Konkursų laimėtojas gali naudoti konkursų prizų simboliką savo prekėms žymėti, paslaugoms pristatyti, savo veiklos reklamai ir viešinimui.

 

Norinčius dalyvauti konkursuose maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų) konkurso (-ų) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. gegužės 5 d. el. paštais: vilnius@cci.lt.

 

Ne Vilniaus PPAR nariams konkurso dalyvio mokestis sumokamas: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, AB SEB bankas, sąskaitos Nr. LT19 7044 0600 0030 8798, Banko kodas – 70440.

Nugalėtojai viešai paskelbiami ir apdovanojami Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinės asamblėjos metu, kuri įvyks š. m. gegužės 24 dieną 13 val. VšĮ „Vilniaus Gedimino technikos universitete“ (Saulėtekio al. 11, 10223 Vilnius, konferencijų salėje).

 

Vilniaus PPAR, siekdami gerinti savo narių ekonominę (verslo) aplinką, teikia įmonėms tiesioginę ir netiesioginę paramą bei paslaugas, kurios padeda plėtoti jų veiklą. Daugelis valstybių savo ekonominę sėkmę grindžia šalyje gaminamų produktų bei paslaugų viešinimu.

Vilniaus PPAR organizuojami konkursai – puiki galimybė pristatyti savo įmonės produkciją ar paslaugas, jų išskirtinumą, kuriamą naudą vartotojui ir visuomenei.

 

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti konkursuose!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis