fbpx

Prisijungti

Naujienos

Dėl atleidimo nuo nekilnojamojo turto, žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčių Vilniaus mieste

Gerbiami Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai,

Vilniaus miesto savivaldybės taryba nutarė atleisti mokesčių mokėtojus nuo nekilnojamojo turto, žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčių mokėjimo nuo 2020 m. kovo 16 d. iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pabaigos, įskaitant karantino galiojimo pabaigos mėnesį, už Vilniaus mieste esantį privačios nuosavybės teise valdomą nekilnojamąjį turtą ir žemės sklypus, kuriuose yra vykdoma kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto, sveikatinimo paslaugų centrų, sanatorijų, poilsio centrų, viešbučių, viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų, grožio paslaugų teikimo, lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų salonų veikla, parduotuvių, prekybos ir (arba) pramogų centrų, išskyrus, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimas, veikla, taip pat turgaviečių, išskyrus maisto.

Ūkio subjektams, vykdantiems Tarybos sprendime nurodytą veiklą, su atskiru prašymu į Vilniaus miesto savivaldybę kreiptis nereikės. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai pateiks savivaldybės administracijai susistemintą (apibendrintą) narių pateiktą informaciją.

Todėl prašome Jūsų iki birželio 11 d. el. paštu: aurelija.skliuderyte@cci.lt  pateikti prašomą informaciją (pridėtame dokumente). 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis