fbpx

Prisijungti

Naujienos

DEBIFO kviečia į verslo pusryčius

 

 

Bendradarbiaudami su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais (VPPAR), DEBIFO kviečia į verslo pusryčius, skirtus aptarti alternatyvaus finansavimo rinkos ypatybes smulkiam ir vidutiniam verslui, susipažinti su pirkėjų nemokumo rizikos valdymu.

Verslo pusryčių programa:

9:00 – 9:30 - registracija, kontaktų dalinimasis/susipažinimas, kava/arbata

9:30 - 10:15 pranešimas "Alternatyvaus finansavimo rinka - patikrinti apyvartinio kapitalo sprendimai verslui.” ("Debitum fori" Pardavimų skyriaus vadovas P. Jauga)

10:20 – 11:15 pranešimas “Populiariausi pirkėjų nemokumo rizikos valdymo instrumentai” (“Insurance Broker Aon Lietuva” Kreditų rizikų valdymo grupės vadovas Baltijos šalims D. Klemka)

11:15 – 11:30 diskusija, kontaktų dalinimasis

Renginys vyks: 2019 m. sausio 22 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų ruomuose, adresu T. Kosciuškos g. 30, Vilnius.

Dalyvių skaičius ribotas.

Nariams renginys nemokamas. Svečiams – 10 eurų.

Apie „Debifo”

„Debifo” – pirmoji sąskaitų finansavimo sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui teikėja Lietuvoje, užimanti apie 35 proc. alternatyvios faktoringo rinkos. Užimdama lyderio poziciją įmonė suteikė finansavimo už didesnę nei 85 mln. Eur sumą daugiau nei 350 įmonių Lietuvoje. 2016 m. „Debifo” tapo Lietuvos verslo konfederacijos  organizuojamo konkurso „Metų paslauga” nugalėtoja. 2017 m. buvo pripažinta TOP įmone rekvizitai.lt atliekamuose verslo stabilumo įvertinimuose.

 

Daugiau: www.debifo.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.