fbpx

Prisijungti

Naujienos

Daugiau nei 40 virtualių susitikimų tarp Taivano ir Lietuvos įmonių

 

Spalio 28 d. įvyko virtualus Taivano ir Lietuvos įmonių verslo kontaktų renginys. Daugiau nei 40 virtualių susitikimų tarp 23 Lietuvos ir 33 Taivano įmonių! Taivano gamintojai pristatė savo produkciją ir aptarė bendradarbiavimo galimybes su Lietuvos įmonių atstovais.

Verslo partnerių Lietuvoje ieško Taivano cheminių medžiagų, informacinių ir ryšio technologijų, elektros įrangos ir elektronikos, techninės įrangos, įrengimų ir įrankių, tekstilės, medicinos ir biotechnologijų, automobilių ir motociklų dalių gamintojai.

Susitikimuose su Taivano gamintojais dalyvavo ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai – įmonės UAB „Comfort Heat“, UAB „Baltic ILP“, UAB „DSP Plius“, UAB „Vilteda“, UAB „Armo“, UAB „Miniskipas“, UAB „Tin Cap“, UAB „Prita“ ir VšĮ „Audimo Manufaktūra“.

UAB "Miniskipas"

 

UAB „DSP Plius“ direktorė Irma Spudienė dalinasi pirmais renginio įspūdžiais: „Nauja patirtis man, virtuali misija: 2020 Taiwan Trade Mission to Lithuania from TAITRA, Taipei. Technologijos keičiasi, viskas šiais laikais vyksta daug paprasčiau ir greičiau virtualioje aplinkoje. Naujos technologijos darbų saugos srityje, inovatyvūs sprendimai produktų gamyboje mane visada žavi, tad gal greitu metu atsiras ir naujų produktų mūsų asortimente iš Taivano! Naudingos pažintys, puikūs pašnekovai – taivanietis Jacky Lai ir Joanna Bromboszcz (pasaulis mažas, lenkaitė gyvena ir dirba Taivane). Ačiū Rūmams už suteikiamas naujas galimybes!“.

UAB „DSP Plius“ direktorė Irma Spudienė

Susitikimus su Taivano verslininkais organizavo Enterprise Europe Network partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Taivano užsienio prekybos plėtros taryba (angl. Taiwan External Trade Development Council – TAITRA). Tai jau antra Taivano verslo misija Lietuvoje, po pirmosios, kuri įvyko 2018 m., buvo pasirašyti du Lietuvos ir Taivano įmonių bendradarbiavimo susitarimai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis