fbpx

Prisijungti

Naujienos

Daugiau nei 20 virtualių susitikimų tarp Taivano ir Lietuvos įmonių

 

Šiandien vyko virtualus Taivano ir Lietuvos įmonių verslo kontaktų renginys. Verslo partnerių Lietuvoje ieškojo Taivano medicinos, sveikatos apsaugos, tekstilės, techninės įrangos, įrengimų ir įrankių, automobilių dalių ir priedų, elektros įrangos ir kompiuterinių technologijų gamintojai. Daugelis Taivano įmonių - tai stiprios, gerai žinomos ne tik savo šalyje, bet ir pasaulyje įmonės, kaip pavyzdžiui įmonė BRINNO INCORPORATED - gerai žinoma apsaugos kamerų gamintoja, su kuria susitikti norėjo net 4 Lietuvos įmonės.

30 min. trukusiuose virtualiuose susitikimuose Taivano ir Lietuvos įmonės turėjo galimybę prisistatyti, aptarti galimą bendradarbiavimą, sužinoti apie naujausius Taivano įmonių pasiekimus ir produkcijos naujoves. Renginio metu įvyko 22 virtualūs susitikimai tarp 11 Lietuvos ir 16 Taivano įmonių.

Renginyje dalyvavo ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai – įmonė UAB “Akmas”. Įmonės direktoriaus Andrej Prichodko nuomone, susitikimas su rankinius įrankius gaminančia Taivano įmone buvo naudingas ir gali atverti naujas perspektyvas bendradarbiavimui.

Taivano įmonės taip pat buvo supažindintos su Lietuvos verslo aplinka ir galimybėmis, kurias virtualiu įrašu pristatė VšĮ  Investuok Lietuvoje atstovė Kristina Piskarskaitė.

Susitikimus su Taivano verslininkais organizavo Enterprise Europe Network partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR) ir Taivano užsienio prekybos plėtros taryba (angl. Taiwan External Trade Development Council – TAITRA). Tai jau trečioji Taivano verslo misija Lietuvoje, praėjusiais metais taip pat buvo organizuoti virtualūs susitikimai tarp Lietuvos ir Taivano įmonių, o po pirmosios verslo misijos, kuri įvyko 2018 m. Vilniuje, buvo pasirašyti du  Lietuvos ir Taivano įmonių bendradarbiavimo susitarimai. O TAITRA ir Vilniaus PPAR yra pasirašę bendradarbiavimo memorandumą.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis