fbpx

Prisijungti

Naujienos

„Compensa Vienna Insurance Group“: draudime svarbu patirtis ir lankstus požiūris

 

Naujas rūmų narys - „Compensa Vienna Insurance Group“ priklauso „Vienna Insurance Group“ (VIG). VIG – vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje bei Vidurio ir Rytų Europos šalyse. Stabilaus ir patikimo akcininko patirtis daugiau nei 25 šalyse „Compensa Vienna Insurance Group“ draudimo ekspertams suteikia galimybių remtis beveik 200 metų tarptautine patirtimi. Gerai žinoma reitingų agentūra „Standard & Poors“ VIG yra suteikusi A+ reitingą su stabilia perspektyva ir tai reiškia, kad kompanija yra viena geriausiai vertinamų Vienos vertybinių popierių biržos ATX indekse.

 

Verslą pažįstantys ekspertai

„Compensa Vienna Insurance Group“ komanda – patyrę savo sričių ekspertai, glaudžiai bendraujantys su verslo klientais, todėl išmanantys jų veiklos specifiką bei vykstančius procesus. Remiantis glaudžiu bendradarbiavimu ir sukaupta stipria tarptautine patirtimi, „Compensa Vienna Insurance Group“ ekspertai turi galimybių įmonėms pasiūlyti kompleksinius draudimo sprendimus, atsižvelgiant į poreikius bei verslo specifiką. Individualūs ir sumaniai pritaikyti draudimo sprendimai užtikrina veiklos apsaugą ir finansinę pagalbą draudiminių įvykių atvejais.

 

Atviras ir lankstus požiūris į procesus

Vienas pagrindinių „Compensa Vienna Insurance Group“ taikomų principų – tiesioginis bendravimas ir bendradarbiavimas, kuris padeda operatyviai priimti sprendimus verslui kritiniu metu. Įvairaus masto draudimo įvykiai dažnai sukelia įtampą, nerimą dėl veiklos tęstinumo ar nuostolių, todėl „Compensa Vienna Insurance Group“ požiūris į procesus – lankstus. Įvairioms situacijoms kuriami individualūs žalų administravimo procesai, labiausiai atitinkantys įmonės veiklą ir draudžiamojo įvykio mastą.

 

Specialus pasiūlymas Rūmų nariams

Prisijungus prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, „Compensa Vienna Insurance Group“ Rūmų nariams paruošė specialų pasiūlymą. Pirmiesiems 10 Rūmų narių, susitikusiems su draudimo bendrovės verslo klientų draudimo ekspertais ir kartu atlikusiems rizikos vertinimą bei draudimo sutarčių auditą, – dovana. „Compensa Vienna Insurance Group“ savo sąskaita 10 kompanijos darbuotojų apdraus nelaimingų atsitikimų draudimu. 

Bendra dovanojamo draudimo suma vienam apdraustajam – 33,200 eurų (darbuotojas apdraudžiamas traumų, neįgalumo ir mirties atvejais bei medicininių išlaidų draudimu po nelaimingo atsitikimo).

 

Kviečiame tiesiogiai susisiekti ir ne tik įsivertinti galimas rizikas, bet ir pasirūpinti savo darbuotojais!

 

Matas Motiekaitis
Tiesioginių verslo klientų skyriaus vadovas

ADB Compensa Vienna Insurance Group
Ukmergės g. 280, Vilnius
Mob.: +370 656 47777
matas.motiekaitis@compensa.lt

www.compensa.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis