fbpx

Prisijungti

Naujienos

Čerkaso prekybos ir pramonės rūmų prezidento vizitas

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose šiandien lankėsi Čerkaso prekybos ir pramonės rūmų prezidentas Sergii Pershyn.

Garbų svečią priėmė Rūmų generalinis  direktorius Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

p. Pershyn padėkojo už puikų lapkričio pradžioje Čerkaso PPR delegacijos priėmimą Rūmuose bei suorganizuotus Ukrainos verslininkų apmokymus apie maisto produktų gamybos ir ženklinimo reikalavimus bei Rūmų ekspertų pasidalinta gerąja patirtimi mokymų organizavimo srityje. Čerkaso PPAR prezidentas taip pat supažindino su Ukrainos Rūmų specifika, naujausiomis veiklos kryptimis.

A. Danilevičius susitikimo metu pažymėjo, kad Vilniaus rūmus sieja glaudūs ryšiai su Ukrainos verslu ir verslo organizacijomis, tad ir kitais metais planuojama aktyviai bendradarbiauti keičiantis verslo delegacijomis, organizuojant verslo forumus ir bendrus susitikimus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.