fbpx

Prisijungti

Naujienos

Birželio pabaigoje net dvi verslo misijos į Jungtines Amerikos Valstijas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos verslo delegacijomis, iš karto po Joninių, projektų „Jungtinis eksportas“ ir „Jungtinis KKI eksportas“ rėmuose (dalinai finansuojami struktūrinių fondų) vyksta į  Jungtines Amerikos Valstijas.

Aštuonios įmonės iš maisto ir gėrimų, kosmetikos ir statybos sektorių ir septynios įmonės iš kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) sektoriaus, Niujorke lankysis Lietuvos konsulate, o vėliau keliaus į Filadelfiją kur vyks „Šiaurės Amerikos-Lietuvos Verslo Forumas“.

„Šiaurės Amerikos Lietuvos Verslo Forumas – pirmasis tokio pobūdžio renginys, kuriuo siekiama paskatinti LR valstybės, atstovybių, Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo bendradarbiavimą. Renginyje tikimasi sulaukti apie 250 Lietuvos ir Šiaurės Amerikos politikos, verslo, tarptautinių verslo ryšių skatinimo organizacijų atstovų“, - sakė projekto koordinatorė ir Rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, Audronė Masandukaitė.

Po Forumo planuojami ir individualūs susitikimai su Niujorko, Filadelfijos verslo atstovais.

„Įmonės priklausančios KKI sektoriui turės labai intensyvią programą visos misijos metu. „We are Baltic“ klasteriui priklausančios įmonės ir kiti misijos dalyviai susitiks su mažmenininkais, HoReCa sektoriaus atstovais, viešbučių asociacija ir potencialiais verslo partneriais. Audiovizualinių menų industrijos atstovai susitiks su galimais partneriais iš meno galerijų ir muziejų“, - sako Rūmų projektų valdymo skyriaus vadovė, Jolanta Lapinskaitė-Vaitulionienė.

Misijoje dalyvauja šie lietuviškos produkcijos gamintojai:

„Straikas“, UAB

„EKKO LT“, UAB

„Verėnos pienelis“, UAB

„EP Gamyba“, UAB

„Biotecus“, UAB

„Greenlab Solutions“, UAB

„Log Villa“, UAB

„ODA LT“, UAB

Ir šie KKI sektoriui priklausantys produkcijos gamintojai:

„Kvarkas“, UAB

„Decoflux“, UAB

„Miranda design solutions“, UAB

„Mes Baltai“, UAB

„Valiai“, UAB

„OKTA“, UAB

,,Keep it boutique“, MB.

Misija vyks birželio 24 – liepos 5 dienomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis