fbpx

Prisijungti

Naujienos

Bendradarbiavimas su Lazdijų rajono savivaldybe

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius Dalius Sinkevičius susitiko su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene. Susitikimo metu buvo pristatytas strateginis Lazdijų rajono planas, jo kryptys bei aptariamos bendradarbiavimo su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais galimybės.

Pristatydama savivaldybės perspektyvas merė Ausma Miškinienė sakė, kad rajono strateginės kryptys – verslas ir turizmas. Verslo kūrimui planuojama Šeštokų zona, kurioje yra tinkama infrastruktūra – Šeštokų geležinkelio stotis, Mockavos terminalas. Intensyvesniam turizmo vystymui pasiriktas Veisiejų kraštas, kuris, kaip numatyta savivaldybės planuose, turėtų gauti kurortinės vietovės statusą ir įgautų naujų galimybių vystyti veiklą šia kryptimi. Šiuo metu rengiamas savivaldybės bendrasis planas – pagrindinis dokumentas, leisiantis sudėlioti savivaldybės strategijas.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius D. Sinkevičius pažymėjo, kad Rūmų tikslas – padėti savivaldybėms komunikuoti su verslu, kartu ieškoti problemų sprendimų. Pasak D. Sinkevičiaus, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, turėdami didelį ir platų verslo kontaktų bagažą, bendradarbiaudami su savivaldybėmis, galėtų padėti spręsti verslo problemas ieškant investicijų arba pritraukiant verslo partnerius į konkretų regioną.

Susitikime tai pat buvo aptartos rajono ūkininkų gaminamos produkcijos kooperacijos galimybės išvežant Lazdijų krašto produkciją, pavyzdžiui, medų, ne tik į Europos, bet ir kitas pasaulio šalis, taip pat platesnė vis populiarėjančio kulinarinio paveldo, ekologinių produktų kaip turizmo šakos plėtra šiame krašte.

Diskusijoje dalyvavo savivaldybės vicemeras Audrius Klėjus ir savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistas Gediminas Giedraitis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis