fbpx

Prisijungti

Naujienos

Barselonos Prekybos Rūmų atstovo vizitas

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Barselonos prekybos rūmų tarptautinio departamento vadovas p. Josep Maria Gomes. Svečią priėmė Vilniaus Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.
p. Gomes vizito tikslas – užmegzti ryšius su Vilniaus Rūmais ir pristatyti tarptautinį verslo renginį Barselonoje.
Renginio svečias pristatė šių metų rugsėjo pabaigoje jau trečią kartą Barselonoje vyksiantį tarptautinį maisto įmonių atstovų verslo kontaktų renginį, į kurį kviečiamos ir Lietuvos įmonės, norinčios užmegzti verslo kontaktus su Barselonos vaisų, daržovių, mėsos, žuvies, jūros gėrybių ir bio produkcijos gamintojais. Kviečiami šios produkcijos importuotojai ir distributoriai, kurie suinteresuoti ispanų produkcijos pirkimu. Numatoma, kad atvykstantiems pirkėjams ir distributoriams bus dengiamos kelionės išlaidos. Renginys organizuojamas kartu su Mercabana – tai Barselonos „maisto miestas“, kurio teritorijoje veikia virš 600 maisto gamintojų, importuotojų, eksportuotojų ir distributorių.
Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius p. Gomesui pristatė Vilniaus Rūmus ir patikino, kad Rūmai pasidalins informacija ir pakvies Rūmų narius dalyvauti minėtame verslo kontaktų renginyje. p. Danilevičius pritarė pasiūlymu renginio Barselonoje metu pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Barselonos rūmais.
Beje, Barselonos Rūmai taip pat yra Enterprise Europe Network nariai. Audronė Masandukaitė, Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, pasiūlė įtraukti šį renginį į EEN renginių sąrašą ir taip padidinti renginio žinomumą Lietuvoje ir galimai daugiau Lietuvos įmonių pritraukimą į renginį Barselonoje.
Buvo susitarta, kad p. Gomes artimiausiu metu atsiųs pilną informaciją apie planuojamą verslo kontaktų renginį Barselonoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis