fbpx

Prisijungti

Naujienos

Baltarusijoje – didelis susidomėjimas studijomis Lietuvoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje ir Za Granicu agentūra, praėjusią savaitę Minske organizavo renginį „Studijos Lietuvoje“.

Galimybes ir sąlygas studijuoti Lietuvoje Baltarusijos jaunimui pristatė 6 universitetai (Vilniaus Gedimino Technikos universitetas,  Vilniaus universitetas, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Europos Humanitarinis universitetas, LCC tarptautinis universitetas) bei Vilniaus verslo kolegija.            

Švietimo mainų paramos fondo atstovas Linas Repečka pristatė fondo teikiamas galimybes ir Study in Lithuania. Erasmus+ programą.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija ne tik verslo įmones, bet ir mokslo įstaigas, universitetus, kolegijas, veikiančias Vilniaus ir Alytaus apskrityse. Džiugu, kad Rūmai gali prisidėti populiarinant studijas Lietuvoje“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Renginys Minske sulaukė didelio baltarusių jaunimo susidomėjimo, kuriems kilo daug klausimų, apie šimtas dalyvių dalyvavo konsultacijose su universitetais ir kolegija.

„Smagu, kad atėjo ne tik būsimieji abiturientai, bet ir žemesnių klasių moksleiviai, kurie jau nuo 9 klasės planuoja savo karjerą ir sieja ją su studijomis Lietuvoje. Pristatydami Mykolo Romerio universitetą moksleiviams ir jų tėveliams įsitikinome, kad tiek Lietuvos, tiek ir Baltarusijos būsimiems studentams rūpi tie patys klausimai“, - sako Mykolo Romerio universiteto Komunikacijos ir rinkodaros vadovas Saulius Bugailiškis.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dėkoja LR ambasadai Baltarusijoje, ambasados antrajam sekretoriui p. Tomui Bitinui už pagalbą organizuojant Lietuvos aukštųjų mokyklų pristatymus Baltarusijos jaunimui.  

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.