fbpx

Prisijungti

Naujienos

Baigėsi miniMBA mokymai Alytaus verslininkams

 

20-iai Alytaus regiono verslininkų įteikti programos miniMBA baigimo pažymėjimai. 40 akademinių valandų mokymus organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Vilniaus universiteto Verslo mokykla.

 

„Iš verslo ir mokslo sintezės gimsta įvairūs projektai bei programos. Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su Vilniaus universiteto Verslo mokykla, pasiūliusia išskirtines sąlygas, kuriomis pasinaudojo 20 Alytaus regiono verslininkų, – pasakoja Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius. – Programa vadovams „MiniMBA“ tai – turiningi mokymai, profesionalūs dėstytojai, galimybė per trumpą laiką gauti koncentruotų žinių ir praktinių sprendimų“.

 

Paskutiniuosius – kūrybiškumo – mokymus vedė VU Verslo mokyklos  lektorė Danutė Rasimavičienė. Juose Alytaus verslininkai aktyviai bandė atskleisti savo kūrybiškumo potencialą, nuosekliai generuoti idėjas, žingsnis po žingsnio patirdami, kaip smagaus proceso metu gimsta originalūs sprendimai, ir praktiškai išbandydami valdomo kūrybinio proceso magiją.

 

Be to, šioje programoje dalyviai klausė paskaitų apie projektų valdymą, gilinosi į skaitmeninę rinkodarą, korporatyvinę komunikaciją ir finansinių sprendimų optimizavimą.

 

Dzūkijos TV reportažą apie šiuos mokymus žiūrėkite čia.

 

Be dalyvavimo miniMBA programoje, alytiškiai taip pat turėjo progą dalyvauti nemokamuose renginiuose Alytuje, kuriuose buvo pasitelkiamas praktinis mokymas, verslininkai diskutavo, kuo skiriasi X, Y ir Z kartos versle, ieškojo naujų bendravimo su klientais formų, aiškinosi kliento vaidmenį versle ir kaip jis keičiasi kartų atžvilgiu bei siekė šiomis priemonėmis atrasti naujų verslo plėtros formų ir galimybių.

 

Mokymų programa ir renginiai yra finansuojami Alytaus miesto savivaldybės įgyvendinant projektą „Kartų privalumai verslo vystymui ir plėtrai“.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.