fbpx

Prisijungti

Naujienos

B2WORTH 2020 – virtualus verslo kontaktų renginys mados ir dizaino sektorių įmonėms

Birželio 17–18 d. Enterprise Europe Network partneriai organizavo verslo kontaktų renginį B2WORTH 2020, kurio tikslas – padėti Lietuvos ir užsienio įmonėms, dirbančioms mados ir dizaino sektoriuose, rasti naujų verslo partnerių ir aptarti potencialaus bendradarbiavimo galimybes.

Renginio metu organizuoti virtualūs verslo susitikimai, skirti mados, tekstilės, aksesuarų, papuošalų, dizaino, baldų, interjero dekoracijų, pažangių medžiagų, išmaniosios gamybos sektoriams.

Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai buvo vieni iš renginio ko-organizatorių. Enterprise Europe Network partnerių dėka informacija apie renginį pasiekė įmones ir organizacijas įvairiuose užsienio šalių regionuose. Į  verslo kontaktų renginį užsiregistravo 245 dalyviai iš 31 šalies. Iš Vilniaus regiono dalyvavo 19 įmonių, kurios turėjo per 50 susitikimų. Renginyje dalyvavo ir 4 Kauno regiono įmonės, kurios Italijos partnerių buvo atrinktos dėl  produktų ar paslaugų unikalumo ir inovatyvumo. Įmonių atstovai džiaugėsi, kad susitikimai buvo produktyvūs ir tikisi, kad pradėtas bendravimas  tęsis ir toliau.  Dalyviai taip pat  teigiamai įvertino naują - virtualų - tarptautinių B2B  renginių formatą, kuris leidžia nekeliaujant pasiekti potencialius partnerius įvairiose užsienio šalyse.

 „Virtualiame susitikime susipažinome su Lenkijos įmone KNK KANAKA, kurios teikiamos paslaugos tikimės prisidės prie KUZ Mados Dizaino Studijos vykdomo lėtosios mados projekto“, – užmegztais kontaktais džiaugėsi studijos įkūrėja Rosita Kužmarskytė. KUZ mados dizaino studija (https://www.madebykuz.com/), neseniai prisijungusi prie Vilniaus PPAR bendruomenės, gegužės mėn. dalyvavo ir virtualiame renginyje Textile Connect 2020. Po jo studija jau pradėjo bendradarbiauti su dizaineriais ir tvarios gamybos startuoliais Švedijoje ir Danijoje, taip pat derina užsakymus su Lenkijos ir Ispanijos įmonėmis.

AB „Vilkma“ virtualiame renginyje dalyvavo antrą kartą. Šį kartą ieškojo verslo partnerių ir tiekėjų savo prekės ženklui Huginn Muninn (www.huginnmuninn.com). Renginio metu užmegzti kontaktai su Varese verslo asociacija, atstovaujančia šio Italijos regiono įmonėms.

„Labai norėčiau padėkoti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams už profesionalią pagalbą ir konsultacijas, padedant plėtoti mūsų įmonės veiklą Europoje“, – po renginio dėkojo pirkimų ir logistikos vadovas Mindaugas Sirgėdas.

„Tokio pobūdžio renginyje dalyvavome pirmą, viskas buvo labai paprasta ir aišku, lengva matyti reikiamą informaciją. Online susitikimai vyko sklandžiai. Mums, kaip gamybos įmonei, daugelis dalyvių buvo per maži, bet mes visada ieškome įdomių projektų ir naujovių, tad, manau, kad užmegzti kontaktai ilgalaikėje perspektyvoje tikrai bus naudingi. Labai ačiū organizatoriams už puikų renginį“, – savo įspūdžiais po renginio pasidalino ir AB „Linas“ direktorė Vilita Skersienė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai priklauso Enterprise Europe Network tinklo tarptautinei tekstilės ir mados sektoriaus darbo grupei. Šio tinklo dėka tekstilės sektoriaus įmonės gali nemokamai dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo  misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

Enterprise Europe Network partneriai jau planuoja kitą virtualų tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį, kuris vyks spalio 5-8 dienomis Turino (Italija) mados savaitės metu. Besidominčius kviečiame registruotis į tekstilės ir mados sektoriaus verslo kontaktų renginį TORINO FASHIONMATCH 2020 adresu:  https://torino-fashionmatch-2020.b2match.io/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis