fbpx

Prisijungti

Naujienos

AZPROMO atstovai lankėsi Vilniaus rūmuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi AZPROMO (http://www.azpromo.az/en/)    – Azerbaidžano eksporto ir investicijų fondo – atstovai: eksporto plėtros skyriaus vadovas Fuad Jafarov ir tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Firuza Huseynova. Susitikime taip pat dalyvavo LR užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento Eksporto ir investicijų skatinimo skyriaus vedėja Sandra Brikaitė ir UAB „Traidenis“ atstovas Gintaras Vinikaitis.

Svečiai pristatė Azerbaidžano eksporto ir investicijų fondo veiklas, papasakojo apie investicijų, importo  ir eksporto galimybes, apžvelgė Azerbaidžano maisto, IT, naftos, chemijos pramonės, plastiko gamybos ir statybų sektorių sritis.  Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė svečiams pristatė Vilniaus Rūmų veiklas ir aktualijas.

Susitikimo metu taip pat buvo aptarta balandžio 26–29 d. verslo misija į Baku (Azerbaidžanas), kurią organizuoja Vilniaus Rūmai, bendradarbiaudami su Užsienio reikalų ministerija ir LR ambasada Azerbaidžane.

Primename, kad balandžio 27 d. planuojamas AZ-LT tarpvyriausybinės komisijos (TVK) posėdis Baku, kuriam vadovaus LR užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Bendradarbiaujant su Azerbaidžano eksporto ir investicijų skatinimo agentūra AZPROMO balandžio 27 d. numatoma organizuoti ir AZ-LT verslo forumą Baku.

AZPROMO vizitą ir susitikimus Lietuvoje organizavo LR Užsienio reikalų ministerija ir Azerbaidžano ambasada Lietuvoje. Svečiai lankysis Žemės ūkio ministerijoje, Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje, „Versli Lietuva“ ir kt. organizacijose.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis