fbpx

Prisijungti

Naujienos

Augančio „fintech“ sektoriaus varžybose išloš klientai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario – verslo finansuotojo „Credital verslui“ vadovo Lino Armalio mintys „BZN Start“ naujienų portale.  

Regioniniu finansinių technologijų („FinTech“) centru Europoje siekiančioje tapti Lietuvoje praėjusių metų pabaigoje veikė apie 170 „FinTech“ įmonių, tai yra net 45 % daugiau nei  2017-ųjų pabaigoje. VšĮ „Investuok Lietuvoje“ ir startuolių centro „Rise Vilnius“ parengtoje „FinTech“ sektoriaus 2018 m. rinkos apžvalgos duomenimis, net 26-ios iš Lietuvoje veikiančių „Fintech“ įmonių yra skolinimo srityje veikiančios bendrovės. Iš jų maždaug trečdalis išskirtinai skolina tik verslo klientams.

Verslo finansuotojo „Credital verslui“ vadovas Linas Armalys įsitikinęs, kad augantis alternatyvių kredituotojų skaičius teigiamai atsilieps visai šalies ekonomikai ir padės smulkiajam verslui sparčiau augti.

 

Daugiau inovacijų – daugiau pasirinkimo klientams

Sparčiai augantis „FinTech“ sektorius didina finansinių paslaugų prieinamumą tiek privatiems, tiek verslo klientams. Pavyzdžiui, šiuo metu yra padengiami beveik visų verslo įmonių skolinimosi poreikiai. Augantis alternatyvių finansuotojų  skaičius didina konkurenciją tradiciniams žaidėjams ir verčia juos pasitempti.

Armalys neabejoja, kad dėl to labiausiai išloš klientai. Didėjant pasiūlai bus pristatytos naujos paslaugos ir išaugs jų kokybė.

„Visi šiuo metu Lietuvoje veikiantys alternatyvūs skolintojai dėl augančios konkurencijos „FinTech“ sektoriuje yra priversti sukti galvas, kaip pritraukti naujų vartotojų ir ką pasiūlyti jiems įdomaus. Tai reiškia, kad ateityje efektyvesnių, pigesnių ir labiau į konkrečias specifinių vartotojų segmentų problemas orientuotų finansavimo sprendimų tik daugės.

Dabar kai klientų baziniai poreikiai yra patenkinti – verslo paskolos ir faktoringas yra prieinamos beveik kiekvienai įmonei – finansuotojai turės rasti būdų, kaip patenkinti kitus, specifiškesnius poreikius“, – kalba L. Armalys.

Pavyzdžiui, „Credital verslui“ pradėjo teikti visiškai naują paslaugą rinkoje – atsiskaitymo garantiją. Ši paslauga padeda spręsti vieną seniausių ir didžiausių smulkaus ir jauno verslo problemų – kaip pirkėjui gauti prekių su mokėjimo atidėjimu, o pardavėjui nesibaiminti, kad su juo bus atsiskaityta.

 

Visa publikacija - http://www.bznstart.lt/verslas/verslo-gidas/4509/Augancio-FinTech-sektoriaus-varzybose-islos-klientai

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.