fbpx

Prisijungti

Naujienos

Atvira apsikeitimo kontaktais sesija Rūmų nariams ir visiems norintiems

Jei esate verslininkas, įmonės vadovas/ė ar savininkas/ė, ieškantis naudingų partnerių su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais ir kitomis Lietuvos įmonėmis, jei norite susipažinti su mūsų nariais ir veikla, rasti potencialių partnerių, naujų kontraktų ir galimybių Jūsų įmonei augti – kviečiame Jus į KONTAKTŲ SESIJĄ.

Rezervuokite datą: kovo 2 d. 14 val.

Ši kontaktų sesija atvira - kviečiame ne tik Rūmų narius, bet ir kitas Lietuvos įmones!

Kaip viskas vyks?

Renginio metu įtraukiančia ir nuotaikinga forma pakviesime Jus pabendrauti su kiekvienu kontaktų sesijos dalyviu kartu. Gal bus pristatyti savo veiklą bei išgirsti kito dalyvio prisistatymą taip užtikrinsime didžiausią naudą kiekvienam dalyviui. Prisistatymo trukmė – trys minutės.

Taip pat gali išklausyti Vilniaus prekybos, pramonės amatų rūmų ir partnerių pristatymus, kurie bus naudingi Jūsų verslui:

UAB „Metida“ teisininkas Martynas Šukevičius pristatė sėkmingų prekių ženklų ir dizaino pavyzdžius.

„Metida“ daugiau nei trisdešimt metų teikia intelektinės nuosavybės tiek viet, tiek tarptautinėje rinkoje, registruoja ir saugo prekių ženklų, dizaino ir išradimų. kiekvienais metais įmonė pateikia per 6 tūkst. prekių ir dizaino paraiškų registracijai nacionaliniu, Europos Sąjungos bei tarptautiniu mastu.

 

„Praxis Consulta“: Audrius Kazlauskas ir Martynas Lapinskas : Prekės ženklo svarba tarptautinėje prekyboje

Klientų pasitikėjimas ir lojalumo palaikymas yra svarbiausia verslo varomoji jėga. Kuo prekės ženklas svarbus didinant pardavimus „Amazon“ ar kuriant sėkmingą tarptautinės prekybos verslą? Kartu su JAV partneriais, įmonė konsultuoja tarptautinio verslo pozicionavimo klausimais. Atveria duris į pasaulinę „Amazon“ prekyboje su 300 milijonų klientų iš 180 šalių.

 

Jums reikės: daug vizitinių kortelių, pasiruošti trijų minučių koncentruotą savo įmonės (veiklos) pristatymą.

Mes siūlome: ekspertų patarimus ir galima betarpiškai bendrauti su kitais dalyviais, daug naujų kontaktų, verslią atmosferą ir nemokančių idėjų.

Lauksime Jūsų jau š. m. kovo 2 d. 14.00 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (T. Kosciuškos g. 30 IV aukštas, Vilnius).  

Programa:

13.30 –14.00 dalyvių registracija

14.00–14.30 Pranešimas „ Sėkmingi prekių ženklai ir dizaino pavyzdžiai“ (iš ko5 sėkmė? Kaip pasirinkti prekių ženklą ir jį apsaugoti?)

14.30–15.50 Pranešimas „ Prekės ženklo svarba tarptautinėje prekyboje“ ( Kuo prekės ženklas svarbus didinant pardavimus „Amazon“ ar kuriant sėkmingą tarptautinės prekybos verslą?)

16.00–17.30 Kontaktų sesija.

17.30 – Neformalus bendravimas.

Kontaktų sesijos administravimo mokestis:

Rūmų nariams – NEMOKAMAI

Ne nariams – 20 € (po registracijos gausite išankstinę sąskaitą el.paštu)

Registracija: https://forms.office.com/e/78AXNkQHHn

 

Kontaktai papildomai informacijai:

ATSAKINGAS ASMUO

Gintarė Danilevičė

TELEFONO NUMERIS

+370 68750025

ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESAS

gintare.danilevice@cci.lt

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis