fbpx

Prisijungti

Naujienos

Artimiausi tarptautiniai verslo renginiai

Dalinamės informacija apie artimiausiu metu Enterprise Europe Network planuojamus tarptautinius verslo kontaktų renginius užsienyje:

1 Qatar Matchmaking Event 2021 - tarptautinis Kataro verslo kontaktų renginys, kurio tikslas - skatinti bendradarbiavimą tarp Kataro ir užsienio kompanijų. Tinkami sektoriai: Statyba, statybinės medžiagos/ Cheminės medžiagos ir elektros įranga/ Plastikas ir pakuotės/ Chemijos produktai/ Maistas ir gėrimai/ Popieriaus gaminiai/ ICT paslaugos/ Farmacijos, sveikatos priežiūros produktai  ir medicinos įranga.

Tipas: Virtualus

Data: 2021 kovo 2-3 d.

https://matchmaking.qdb.qa/

*Registracija prasidės sausio 28 d.

Registracija iki kovo 3 d.

 

2 IPEC 2021 - skaitmenizacijai ir tvarumui skirtas renginys. Tinkamos sritys: Žiedinė ekonomika ir perdirbimo technologijos/ Skaitmeniniai ir tvarūs verslo modeliai/ Dirbtinis intelektas ir blokų grandinė/ Automatika ir robotika/Tvari logistika.

Tipas: virtualus

Data: 2021 kovo 3 d.

https://ipec2021.b2match.io/

Registracija iki kovo 3 d.

 

3 Matchmaking @Health Valley Event 2021 - renginys skirtas įmonėms, institucijoms,  dirbančioms skaitmeninės sveikatos, medicinos prietaisų ir individualizuotos medicinos bei sveikatos priežiūros srityje. Tikslas - kurti partnerystes inovacijų bei mokslinių tyrimų projektams.

Tipas: virtualus

Data:2021 kovo 10-11 d.

https://hve2021.b2match.io/

Registracija iki kovo 11 d.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis