fbpx

Prisijungti

Naujienos

Artimiausi tarptautiniai verslo renginiai

Black Sea Medical & Healthcare Online Matchmaking Event - tarptautinis medicinos ir sveiktos sektoriaus verslo kontaktų renginys.

Tinkamos sritys: 1. Medicinos / chirurgijos prietaisai 2. Medicininė / chirurginė įranga 3. Medicininė / chirurginė tekstilė 4. Medicininiai / chirurginiai implantai 5. Medicinos / chirurgijos paslaugos 6. Medicininiai / chirurginiai baldai 7.Farmacijos produktai 8. Kiti su sveikata susiję produktai / paslaugos 9. Medicininiai / chirurginiai tyrimai ir (arba) naujovės.

Tipas: virtualus

https://black-sea-medical-healthcare-online.b2match.io/

Data: 2021 liepos 13-14 d.

Registracija iki: liepos 12 d.

 

Qatar Virtual Matchmaking & Exhibition 2021 - tarptautinis renginys skirtas importuotojams, didmenininkams, distributoriams, dirbantiems sekančiose srityse: statyba, statybinės medžiagos, chemikalai ir elektros įranga, plastikas ir pakuotės, cheminiai produktai,

popieriaus gaminiai, greitai judančios vartojimo prekės, maistas ir gėrimai, ICT paslaugos, farmacija, sveikatos priežiūra ir medicinos įranga.

Tipas: virtualus

https://matchmaking.qdb.qa/

Data:  liepos 13-15 d.

Registracija iki: liepos 15 d.

 

Robotics, Digitalization & Green Transition B2B Matchmaking - B2B renginys, skirtas robotikos, skaitmenizacijos bei žaliojo kurso sritims.

Tipas: virtualus

https://company-mission-robotic-and-ai.b2match.io/

Data: rugpjūčio 17 d.

Registracija iki: rugpjūčio 17 d.

 

Icefish Matchmaking event 2021 - tarptautinis žuvies sektoriaus renginys, apimantis  visus komercinės žvejybos pramonės aspektus nuo gaudymo ir vietos nustatymo iki perdirbimo ir pakavimo BEI  galutinio produkto pardavimo ir platinimo. Tinkamos sritys ir produktai:

elektronika žuvų paieškai, navigacija ir ryšiai; tinklai, virvės, linijos; įrankiai ir sauga; pakuotės, boksas ir kroviniai; varikliai, varomieji varikliai ir tepalai; šaldymas; denio mašinos, perdirbimo mašinos; svėrimas ir klasifikavimas; uosto technologijos ir krovinių tvarkymo sistemos; laivų statyba ir projektavimas; jūrų paslaugos, jūrų tyrimai, plėtra ir inovacijos; kita.

Tipas: fizinis

https://icefish2021.b2match.io/home

Data:  rugsėjo 15d.

Registracija iki: rugsėjo 14 d.

 

Lifescience Partnering 2021 - gyvybės mokslų pramonei ir  akademinei bendruomenei skirtas B2B renginys.

Tipas: virtualus

https://lifescience-partnering-2021.b2match.io/

Data: rugsėjo 21 d.

Registracija iki: rugsėjo 21 d.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis