fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautiniai B2B renginiai verslui

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pristato artmiausius tarptautinius EEN renginius verslui.

B2B-Meetings at International Forum Mechatronics 2021 - tarptautinis mechatronikos sektoriaus verslo kontaktų renginys. Tinkančios sritys: Skaitmeninių produktų kūrimas/ Skaitmeniniai dvyniai/ Modeliavimas/ Skaitmeninės gamybos planavimas ir valdymas/ Sensoriai/ Mechatroninės sistemos/ Automatika ir pavaros/ HMI - žmogaus ir mašinos sąveika/ Pagalbos sistemos pramonėje/ Robotika/ Išmanioji gamyba/ Dideli duomenys ir duomenų analizė/ Dirbtinis intelektas pramonei ir mašinų mokymuisi/ Pramonės paslaugos ir priežiūra.

Tipas: virtualus ir fizinis.

Data: spalio 19-22 d.

https://ifmechatronics2021.b2match.io/

Registracija iki: spalio 17 d.

DRONETECH 2021 -  tarptautinis dronų B2B, skirtas sekančioms sritims: dronų gamyba ir platinimas/ dronų mokyklos ir paslaugos/ dronų įranga ir atsarginės dalys/ viešasis administravimas/ policija, priešgaisrinės tarnybos, gelbėjimas/ saugumas/ vėjo ir fotoelektros jėgainės/ šiuolaikinis žemės ūkis ir miškininkystė/ humanitarinis sektorius/ fotografavimas, vaizdavimas iš oro, kinematografija/ konsultavimas; visi kiti, besidomintys bepiločių orlaivių technologijų sritimi, t. y. nepilotuojami orlaiviai ir sausumos transporto priemonės ir t.t.

Tipas: virtualus ir fizinis

Data: spalio 28-29 d.

https://dronetech-2021.b2match.io/

Registracija iki: spalio 22 d.

Creative Industry Zone 2021 - kūrybinių industrijų sektoriui skirtas B2B renginys. Tinkantys sektoriai: Reklama ir rinkodara/ Architektūra ir amatai/ Dizainas: gaminiai, grafika ir mados dizainas/ Kinas, televizija, vaizdo įrašai, radijas ir fotografija/ IRT, programinė įranga, programos mobiliesiems ir kompiuteriniai žaidimai/ Leidyba /Muziejai, galerijos ir bibliotekos/ Muzika, scenos menas ir vaizduojamasis menas/ Tvarus dizainas ir žiedinė ekonomika/ Skaitmeniniai sprendimai ir t.t.

Tipas: virtualus

Data: spalio 25-26 d.

https://ciz2021.b2match.io/

Registracija iki: spalio 25 d.

Elmia Subcontractor Connect 2021 - B2B renginys, skirtas  automobilių pramonės, įskaitant autobusus ir sunkvežimius, statybos ir kitų įrenginių bei komponentų tiekėjams ir pirkėjams.

Tipas: virtualus ir fizinis

Data: lapkričio 9-12 d.

https://elmia-subcontractor-connect-2021.elmia.b2match.io/

Registracija iki: lapkričio 9 d.

* Renginys nemokamas tik  Pirkėjams ir  R&D institucijoms. Kaina Tiekėjams –  SEK 3000 (apie 289 Eur) +25% PVM Švedijoje registruotoms įmonėms.

 

Brokerage Event Virtual Textile Fashion Tech 2021 - tekstilės sektoriui skirtas B2B renginys.

Tipas: virtualus

Data: lapkričio 1-5 d.

//textile-fashion-tech-2021.b2match.io/

Registracija iki: lapkričio 5 d.

Horeca, Gastrofood, Enoexpo 2021 - HOREKA ir Gastronomijos sektoriams skirtas verslo kontaktų renginys.

Tipas: virtualus ir fizinis

Data: lapkričio 3-16 d.

https://horeca-gastrofood-enoexpo-2021.b2match.io/

Registracija iki: lapkričio 16 d.

Farmaforum - farmacijos, kosmetikos, biotechnologijų, laboratorinių medžiagų bei sanitarinės biotechnologijos sektoriams skirtas renginys.

Tipas: fizinis (Madridas)

Data: lapkričio 4 d.

https://farmaforum2020.b2match.io/

Registracija iki: lapkričio 3 d.

 

Daugiau informacijos apie renginius ir EEN veiklą Jums mielai suteiks Beatričė Ozgirdaitė, Tarptautinių ryšių skyriaus vadybininkė, tel.: +370 655 55733, e. paštas: beatrice.ozgirdaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis