fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautiniai B2B renginiai verslui

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pristato artmiausius tarptautinius EEN renginius verslui.

Market Access Japan- tarptautiniai mokymai įmonėms, kurios domisi Japonijos rinka. Šiuose seminaruose, bendradarbiaujant su partneriais, bus pateikta informacija apie tai, kaip ES įmonėms tam tikro dominančio sektoriaus patekti į Japonijos rinką ir pateikta įžvalgų apie Japonijos verslo kultūrą.

Tipas: virtualus

Daugiau apie renginį ir registracijahttps://www.eu-japan.eu/news/online-workshops-eu-call-expressions-interest-among-een-partners

Registracija iki kovo 8 d.

Autopromotec 2022 - tarptautinis B2B renginys, skirtas automobilių įrangos ir antrinės rinkos produktams. Šiame renginyje susitinka įmonės iš beveik 20 šalių ir surengia daugiau kaip 600 verslo susitikimų. Penkios paraiškas dalyvauti pateikusios įmonės iš Lietuvos, ieškančios įsigyti agminius, galės pasinaudoti nemokamomis paslaugomis (viešbučiu, pervežimais ir renginio bilietais).

Tipas: Bolonija, Italija

Data: Gegužės 25-27 d.

Daugiau apie renginį ir registracija:  https://www.autopromotec.com/en/

Registracija iki kovo 11 d.

Aktualūs ekonominiai renginiai Ispanijoje 2022 m. - Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje dalijasi informacija apie artėjančias parodas Ispanijoje įvairiems verslo sektoriams. Tarptautinių renginių sąrašą Ispanijoje rasite čia.

 

 

 

Susidomėjus verslo renginiais ir iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis

į Beatričę Ozgirdaitę, el. paštu beatrice.ozgirdaite@cci.lt arba tel. +370 618 39095.

 

Daugiau Enterprise Europe Network pasiūlymus rasite:

https://eenlietuva.eu/verslo-bendradarbiavimo-duomenu-baze/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis