fbpx

Prisijungti

Naujienos

„Arista executive search Lithuania“ prisistatė Lietuvos rinkai

 

Prieš keletą dienų Rūmų narys – kompanija „Arista executive search Lithuania“ prisistatė Lietuvos darbdavių rinkai kaip šiuolaikiškai dirbantis vadovų paieškos, vertinimo ir konsultavimo partneris Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Tai – ambicinga kompanija, kurios tikslas – iki 2025 metų tapti vadovų paieškų agentūra numeris 1!

Agentūra save pozicionuoja nepriklausomu personalo vadybos partneriu, kuris turi daugiau nei 15 metų vadovų paieškos patirtį.

„Personalo vadyboje nuolat akcentuojamas komandinis darbas – itin gerai veikiantis metodas tikslams pasiekti ir mūsų srityje. Tai reiškia, kad mes dirbame komandose su klientais, su skirtingų verslo sričių partneriais, turime aukštų kompetencijų vidinių besispecializuojančių konsultantų. Tai leidžia mums dirbti laikantis aukščiausių kokybės standartų bei rasti netikėtus, nestandartinius sprendimus net ieškant vadovų“, – kompaniją gausiai susirinkusiems svečiams pristatė „Arista executive search Lithuania“ partnerė Vilija Doronenkovienė.

Pristatymo renginyje svečiai diskutavo netradicine tema – apie madą versle:  atviros darbo erdvės, maistas biure, aprangos kodas, žaidimų stalai, sandoriai restoranuose bei reklama žiniasklaidoje.

Diskusijoje dalyvavo skirtingų verslų atstovai: „Arista executive search Lithuania“ partnerė Vilija Doronenkovienė, mados dizaineris Serge Gandzumian, garsus Lietuvos šefas Deivydas Praspaliauskas, komercijos direktorius Aivaras Matulis ir, žinoma, klientai. 

„Samdos procesas yra tik viena maža dalis personalo vadyboje ir, norint pasiekti puikių rezultatų atrankoje, reikia puikiai išmanyti ne tik verslo modelį, procesus, strategiją tačiau ir visus „minkštuosius“ dalykus: kaip įgalinti, motyvuoti žmones“, - pažymi V. Doronenkovienė.

„Arista executive search Lithuania“ konsultantai yra atlikę nemažai tyrimų, diegę tam tikras vadybos sistemas: adaptacijos, kompetencijų modelius, vykdę išdarbinimo projektą ir kita. Tai padeda matyti pilną kompanijos vaizdą strateginiame lygmenyje ir pateikti pačius tinkamiausius sprendimus klientams.

Daugiau apie kompaniją - https://www.aristaexecutive.com/lt/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.