fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ar verslui reikia Lietuvos – Uzbekistano verslo Tarybos?

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Lietuvos ambasada Rusijoje ir Uzbekistane, siekia išsiaiškinti Lietuvos verslo poreikius bei interesus, vystant bendradarbiavimą su Uzbekistano rinka.

Per neseniai vykusį Rūmų gen. direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus ir Lietuvos komercijos atašė Rusijos Federacijoje ir Uzbekistane p. Gintaro Binkausko susitikimą nuspręsta vystyti Lietuvos – Uzbekistano Tarybos steigimo iniciatyvą.

Maloniai kviečiame Jus atsakyti į keletą anketos klausimų. Jūsų atsakymai prisidės kuriant glaudesnius Lietuvos – Uzbekistano verslo santykius.

Anketą rasite paspaudę šią nuorodą.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPk-3ZVEW4nujTgdT4DPc3jQg6oNh9u3vCcyXxldRxrPlSyw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Lietuvos – Uzbekistano verslo Tarybos steigimas būtų natūrali glaudaus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Uzbekistano verslo organizacijų bendradarbiavimo tąsa.

Aktyvi veikla su Uzbekistano verslu prasidėjo 2019 metais, kai lapkričio mėnesį įvyko Lietuvos verslo misija į šią sparčiai ekonomiškai augančią šalį.  Verslo misijai vadovavo bei su Uzbekistano Prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais bendradarbiavimo pagrindus sutarė Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Tuomet Uzbekistano PPAR pirmininko pavaduotojas  p. Farizšochas Usmanovas pasidžiaugė, kad pagaliau įvyko abiejų šalių verslo  organizacijų susitikimas ir pakvietė mūsų šalies verslo atstovus aktyviau išnaudoti investicinį Uzbekistano potencialą, investuoti kapitalą į didžiausią ir labiausiai diversifikuotą Centrinės Azijos ekonomiką.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis