fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ar „Skaitmeninė pramonės transformacija – misija (ne)įmanoma”?

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos inovacijų centru spalio 20 d. organizavo renginį „Skaitmeninė pramonės transformacija – misija (ne)įmanoma”, kuriame Vilniaus PPAR ir LIC pateikė daugybę argumentų, jog skaitmeninė verslo transformacija yra ir patraukli, ir įveikiama užduotis. Renginys organizuotas įgyvendinant tarptautinę iniciatyvą ADMA TranS4MErs.

„Skaitmeninių inovacijų ekosistema Lietuvoje dar nėra pilnai išplėtota, trūksta vieningos skaitmeninimo kultūros sklaidos, kuri plačiau įtrauktų įmones į skaitmeninę transformaciją. Būtų pravartu plačiau skleisti gerąsias skaitmeninimo praktikas, kad įmonės galėtų aiškiau matyti įdiegto skaitmeninimo rezultatus, verslo skaitmeninės transformacijos privalumus. Tačiau kaip verslo sektoriaus atstovė galiu pasidžiaugti, jog renginių šia tema vis daugėja ir skaitmeninimo kultūros sklaida tikiuosi įgaus didėjantį pagreitį verslo bendruomenėje“ – įžvalgomis dalinasi renginio „Skaitmeninė pramonės transformacija – misija (ne)įmanoma” dalyvė, UAB „Comfort Heat“ vadovė dr. Vyda Mozūriūnienė, kuri yra ir Vilniaus PPAR tarybos narė.

Pirmasis žingsnis skaitmeninės transformacijos link – skaitmeninimo poreikių ir galimybių diagnozė arba panašios veiklos, kuriomis sertifikuotų ekspertų pagalba įmonė gali įsivertinti dabartinę situaciją skaitmeninimo kontekste. Tokią paslaugą jau artimiausiu metu siūlys tarptautinė iniciatyva ADMA Trans4mers, kurią drauge su 35 partneriais iš visų 27 Europos Sąjungos šalių Lietuvoje įgyvendina LIC ir Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmai.

 

ADMA TranS4MERs iniciatyvos tikslinė auditorija – gamybos įmonės, norinčios praeiti visą transformacijos kelionę ir tapti išmaniosiomis ateities gamyklomis. Džiugu, kad šia iniciatyva domisi Vilniaus PPAR nariai ir kitos Lietuvos įmonės. Bendradarbiaudami su LIC ketiname organizuoti keletą panašių sesijų, o jau susidomėjusias įmones kviečiame savo skaitmeninę kelionę pradėti nedelsiant”, - sako Vilniaus PPAR tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

Jeigu domitės projekto ADMA TranS4MErs galimybėmis, kviečiame teikti paraiškas Open Call #1 šiuo adresu:https://trans4mers.eu/open-calls.

Kvietimas atviras iki 2022 gruodžio 14 d. (išskyrus lapkričio 2, 16 ir 30 d.) paraiškų pagal regionus vertinimui).

Paraišką pildyti galite čia: Apply to ADMA TranS4MErs Open Call 1 | F6S.

Daugiau informacijos: https://trans4mers.eu.

Renginio prezentacijos:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis