fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ar po dar vienos krizės būsime stipresni?

Alytuje įvyko Ekonomikos forumas Dzūkija 2022 „Kaip tapti stipresniems po dar vienos krizės?“, kurio metu kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, LR Finansų ministerija ir Lietuvos banku buvo diskutuota apie Europos ekonomikos pertvarką, kad ateities kartoms ji būtų žalesnė, skaitmeniškesnė ir atsparesnė.

Konferencijoje temas pristatė:
Marius Vaščega, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas. „Europos Sąjungos atsakas į krizes: nuo karo Ukrainoje iki energetinio saugumo“.

Paulius Baniūnas, LR Finansų ministerijos Investicijų departamento patarėjas. „Naujos kartos Lietuva“ – reformos ir investicijos, kurios padės išvengti būsimų krizių skaudžių pasekmių?

Povilas Labukas, Alytaus miesto vicemeras. „Alytus: iššūkiai ir galimybės“.

Dovydas Poderys, Lietuvos banko Finansinio stabilumo departamento vyr. ekonomistas. „Lietuvos ir Alytaus regiono ekonomikos, kredito ir NT tendencijos“.

Irena Vanagienė, Šiaulių banko Alytaus klientų aptarnavimo centro buvusi vadovė. „Bankininkės patirtis: trys Dzūkijos verslo dešimtmečiai“.

Forumo metu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius iškilmingai apdovanojo Ireną Vanagienę PADĖKOS ŽENKLU už ilgametį, aktyvų, glaudų bendradarbiavimą su Alytaus regiono verslo bendruomene, dalyvavimą visuomeninėje veikloje ir indėlį į verslo plėtrą.

Taip pat Sonatai Dumbliauskienei buvo įteikta Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėka už aktyvią veiklą naujai įsteigtame Alytaus miesto savivaldybės verslo skyriuje.

Forume vyko diskusija „Alytaus regiono tvari plėtra: kur esame ir kur link einame?“ Sigitas Leonavičius, Vilniaus PPAR prezidentas, kvietė verslininkus kelti rūpimus klausimus vyriausybei, savivaldybei ir kitoms institucijoms, sprendžiant verslo bei regioninius klausimus.

Diskusijoje taip pat dalyvavo Povilas Labukas, Alytaus miesto vicemeras ir Paulius Baniūnas, LR Finansų ministerijos Investicijų departamento patarėjas.

Kviečiame skaityti lrytas.lt parengtą publikaciją: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2022/10/26/news/verslui-gundyti-milijardai-euru-bet-investiciju-link-jis-neprasibrauna-pro-politines-uzkardas-24989285.

Foto galerijoje kviečiame susipažinti su renginio akimirkomis: https://we.tl/t-ja00gmThvs.

Konferenciją galite peržiūrėti čia: https://fb.watch/gqeIeioD7f/ ; https://fb.watch/gqeQh1CNFq/.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis