fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aptartas Lietuvos ir Palestinos verslininkų bendradarbiavimas

 

2021 m. gegužės 5 d., Vilnius. Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos Respublikos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis. Vizito tikslas – pristatyti verslo galimybes Palestinoje ir aptarti galimus bendrus renginius.

p. Venckaičio vertinimu, nors Lietuvoje gajus stereotipas apie Palestiną kaip nesaugų regioną, Biuro vaidmuo yra kuo plačiau supažindinti Lietuvos verslą su šiuo regionu, kuris yra vienas ekonomiškai stipriausių Artimuosiuose Rytuose ir labiau išsivystęs už kaimynines šalis – Egiptą, Jordaniją, Libaną.

Lietuvos prekyba su Palestina nėra išvystyta, tačiau galimybės čia yra nemažos, juolab, kad savo atstovybes čia turi net 22  ES šalys.  Biuro vadovo nuomone, Lietuvos verslas turi perspektyvas šioje šalyje, tą patvirtino jo susitikimai su šalies verslo atstovais, Hebrono prekybos ir pramonės rūmais. Hebrono miestas turi labiausia išvystytą pramonę Palestinoje, o „Made in Hebron“ asocijuojasi su aukšta kokybe.

Audronė Masandukaitė, Rūmų Tarptautinių ryšių vadovė, pažymėjo, jog susitikimo metu, sutarta, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos Respublikos ryšių su Palestina biuru organizuoti webinarą apie Palestiną jau birželio mėn., pakviečiant dalyvauti Hebrono prekybos ir pramonės rūmus bei šios šalies verslo ekspertus.

„Tikiuosi, turėsime galimybę pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Hebrono prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir, atsiradus galimybei, suplanuoti abiejų šalių verslininkų susitikimus. Džiugu, kad Rūmuose nariai ir kitos Lietuvos kompanijos gali rasti verslo kontaktų ne tik įprastose eksporto rinkose, bet ir šalyse, kur dar tik atsiveria potencialas mūsų bendrovėms“, - akcentuoja Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis