fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aptartas bendradarbiavimas su Mytiščių prekybos ir pramonės rūmais

Mytiščių prekybos ir pramonės rūmų vadovas Evgenij Lelikov

Kovo 1 d. LR komercijos atašė Rusijoje Gintaro Binkausko iniciatyva įvyko virtualus susitikimas su Mytiščių prekybos ir pramonės rūmų vadovu p. Evgenij Lelikov.  Dalyvavo Vilniaus PPAR ir LINEKA viceprezidentas Tautginas Sankauskas,  tarptautinių ryšių sk. vadovė Audronė Masandukaitė ir eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė.

 

Vilniaus PPAR ir LINEKA viceprezidentas Tautginas Sankauskas

Susitikimo per Zoom platformą metu buvo pristatyti Vilniaus ir Mytiščių rūmai, apžvelgtos Lietuvos ir Rusijos įmonių bendradarbiavimo galimybės. Paminėta, kad Rusijos įmones ypač domina galimybė išeiti į ES rinką, reikalavimai dėl prekių sertifikavimo bei transporto ir tranzito paslaugos – produkcijos išvežimas per Baltijos uostus. Tai pat svarstyta iniciatyva pradėti bendradarbiavimą su Mytiščių ir kitais Maskvos regiono prekybos ir pramonės rūmais.

 

LR komercijos atašė Rusijoje Gintaras Binkauskas

Siekiant išsiaiškinti abiejų šalių verslo poreikius, artimiausiu metu numatyta suorganizuoti informacinį seminarą, kuriame abiejų šalių verslo atstovai turės galimybę užmegzti kontaktus, prisistatyti ir pateikti savo verslo pasiūlymus.

Jei domitės Rusijos rinka, prašome susisiekti su mumis.

Kontaktinis asmuo: Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis