fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aptarta verslo misija į Moldovą

Šiandien (2019 03 26) Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos ambasadorius Moldovoje Kęstutis Kudzmanas. Ambasadorių priėmė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius bei gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Ambasadorius darbą Kišiniove pradėjo praėjusių metų rugpjūčio mėnesį.  

„Moldovoje Lietuvos vardas puikiai žinomas, Moldova domisi mūsų patirtimi ir siekia perimti Lietuvos patirtį, kurią mes sukaupėme stodami į ES, NATO ar EBPO“, -  žiniasklaidai yra sakęs p. K. Kudzmanas.

Rūmų vadovai su Ambasadoriumi aptarė Lietuvos ir Moldovos verslo glaudesnio bendradarbiavimo galimybes. Sutarta dar šiemet organizuoti Lietuvos įmonių verslo misiją į Moldovą.

„Džiaugiamės aktyviu bendradarbiavimu su gerbiamu Ambasadoriumi, jo iniciatyvomis ir pagalba Lietuvos verslui“, - pažymi Rūmų Prezidentas S. Leonavičius.

Praėjusiais metais Lietuvos eksportas į Moldovą siekė 31,7 mln. €, importas – 7,2 mln. €. 

Lietuvos kompanijos, kurios domisi Moldovos rinka ar planuoja bendradarbiavimą su Moldovos įmonėmis, jau šiandien gali kreiptis į Rūmus, o mūsų ekspertai, bendradarbiaudami su Lietuvos Ambasada Moldovoje, padės įmonėms šioje šalyje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis