fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aptarta Turkijos įmonių misija į Lietuvą

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Turkijos ambasados Komercijos patarėjas p. Umit Atesagaoglu kartu su Turkijos Elektros ir elektronikos asociacijos atstovais.

Delegacijos vizito tikslas – pristatyti Asociacijos planuojamą verslo misiją Lietuvoje 2022 metų pavasarį.

Turkijos Elektros ir elektronikos asociacijos, jungiančios virš 4000 įmonių, tikslas – skatinti sektoriaus įmonių eksportą bei tarptautinį bendradarbiavimą. Kaip pažymėjo p. Guven Uckan, Asociacijos Tarybos pirmininkas, verslo misija į Lietuvą bus puiki galimybė Turkijos įmonėms plėsti bendradarbiavimą su Lietuvos įmonėmis. Turkijos Elektros ir elektronikos asociacijos narius domina prekybos centrai, parduotuvės, didmenininkai.

„Praėjusią savaitę vykusi Lietuvos – Taivano įmonių B2B sesija, kurios metu iš viso įvyko 45 partnerių susitikimai, tik patvirtina, kad Rūmai gali surengti aukščiausio lygio verslo kontaktų renginį. B2B sesijos sėkmė – kuo anksčiau gauta detali informaciją apie atvykstančias įmones ir jų interesus, jų pristatymas Lietuvos verslams“, - akcentavo A. Danilevičius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai reguliariai organizuoja nacionalines ir tarptautines kontaktų sesijas, padedančias Lietuvos verslams rasti partnerių ir pasirašyti kontraktus. Įmonės, kurios domisi Turkijos, Ukrainos, Taivano ar kitų valstybių rinkomis maloniai kviečiamos apsilankyti Rūmuose ir su ekspertais aptarti eksporto plėtros galimybes.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis