fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aptarta Kinijos verslo misijos programa

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Kinijos ambasados Ekonomikos ir prekybos patarėjas p. Chen Lin, atašė Yin Siyuan ir naujai paskirtas pirmasis sekretorius p. Yue Feng.

Vizito tikslas – pristatyti balandžio mėnesį į Lietuvą atvykstančios verslo misijos programą, apsitarti dėl tolesnio bendradarbiavimo. Susitikime dalyvavo Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

Yin Siyun paminėjo, kad verslo ryšiai tarp Kinijos ir Lietuvos sparčiai auga. Jau birželį vyksiančioje CEEN parodoje Kinijoje Lietuvai suteiktas garbės šalies vaidmuo. Lietuvoje planuojamas įkurti tarptautinis 16+1 šalių „Fintech“ koordinacinis centras.

Balandžio mėn. Lietuvoje lankysis gausi Kinijos verslininkų delegacija, kuriai vadovauja Kinijos lengvosios pramonės importo ir eksporto prekybos rūmai. Vilniaus PPAR planuoja pasirašyti bendradarbiavimo memorandumą su šiais Rūmais bei surengti bendrą verslo renginį Lietuvoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.