fbpx

Prisijungti

Naujienos

Apklausa dėl verslo galimybių Kirgizijoje bei Tadžikijoje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Lietuvos generalinio konsulato Kazachstane prašymu, kviečia Rūmų narius  iki  rugpjūčio 25 d. atsiųsti informaciją apie tai, kuriose srityse Lietuvos įmonės norėtų bendradarbiauti su Kirgizija bei Tadžikija (pasiūlymai dėl eksporto, importo, susitikimų organizavimo, informacijos  pateikimo ir kt.).

Lietuvos generalinis konsulas Almatoje, Kazachstano Respublikoje p. Gvidas Kerušauskas susitikime su Kirgizijos generaliniu konsulu Almatoje ir Tadžikijos generaliniu konsulu aptarė galimybę padėti Lietuvos verslui rasti kontaktus su potencialiais partneriais jų šalyse. Sutarta apklausti Lietuvos verslo organizacijas, kokiose srityse Lietuvos  įmonės  yra suinteresuotos dirbti su minėtų šalių verslu, kokie būtų pasiūlymai dėl lietuviškų prekių eksporto į Kirgiziją, Tadžikiją, ar pageidavimai dėl importo.

Kirgizijos ir Tadžikijos generaliniai konsulai savo ruožtu užklaus savo šalių verslo organizacijas dėl jų įmonių suinteresuotumo dėl prekių importo iš Lietuvos bei parengs informaciją, ką jie gali pasiūlyti Lietuvos verslui.

Maloniai kviečiame Rūmų narius poreikius, pasiūlymus ir kitus pageidavimus dėl verslo galimybių Kirgizijoje bei Tadžikijoje siųsti Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovei p. Audronei Masandukaitei, el.p a.masandukaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis