fbpx

Prisijungti

Naujienos

Apie galimybes JAV rinkose – iš pirmų lūpų

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose šiandien lankėsi LR komercijos atašė JAV Laimutis Abeciūnas ir  „Global Access“ programos vykdomais direktorius Fredrik Leuhuzen. Svečiai pristatė, kaip dar šiemet patekti į „Global Access“ programą (paraiškų pateikimo terminas baigiasi balandžio 1 d.),  o UAB „Novameta“ vykdantysis direktorius Mindaugas Jonuškis pasidalino patirtimi dalyvaujant šioje programoje.

Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management programoje pernai dalyvavo 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinką. Tarp jų pirmą kartą istorijoje -  net 4 įmonės iš Lietuvos - NFQ Technologies, UAB Novameta, SBA baldai ir Vikeda.

Programos metu verslo mokyklos, kuri 2018 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 18-ą vietą pasaulyje, MBA studentų komandos atlieka išsamų rinkos tyrimą, kurio metu apklausiami 125 - 150 potencialūs klientai, rinkos ekspertai, distributoriai bei apsilankoma 3-4 parodose.

Atsižvelgiant į rezultatus, įmonėms yra parengiami strateginiai verslo planai su konkrečiomis verslo plėtros rekomendacijomis.

„Rūmai aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos ambasadoriais įvairiuose pasaulio kraštuose. Džiugu, kad tamprūs ryšiai Rūmus sieja ir su komercijos atašė JAV L. Abeciūnu, į kurį galime bet kada kreiptis, sprendžiant Lietuvos įmonių problemas, ar padedant joms rasti savo vietą JAV rinkoje“, - akcentavo susitikimą moderavęs Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.  

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.