fbpx

Prisijungti

Naujienos

Apdovanotos geriausios Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmonės bei mokymo įstaigos

 

Šiandien vykusioje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei žurnalo IQ surengtoje virtualioje konferencijoje „Pokyčiai verslui: ko tikėtis iš naujo  Seimo ir Vyriausybės?“ Rūmų viceprezidentė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė iškilmingai paskelbė geriausias 2020 metų įmones, jų vadovus bei mokymo įstaigas. Konkurse, kurį Rūmai organizuoja daugiau nei dvidešimtmetį, dalyvauja Rūmų nariai, o geriausieji atrenkami analizuojant įmonių rodiklius, visuomeninę vadovų veiklą, įstaigų pasiekimus.

Šiais metais geriausia Rūmų įmonės vadove paskelbta Monika Šablinskaitė-Prastienė, UAB „MDP Holding“ vykdančioji direktorė.

 

Geriausiomis įmonėmis, vykdančiomis eksportą, tapo:

 

vidutinių ir didelių įmonių grupėje – UAB „Varėnos pienelis“

Jolanta Kuzminienė, direktorė

 

 

labai mažų ir mažų įmonių grupėje – UAB „EKENEX“,

 

Geriausiomis įmonėmis, kurios nevykdo eksporto, paskelbtos:

 

vidutinių ir didelių įmonių grupėje – UAB „AASE“

Povilas Ušinskas, direktorius

 

labai mažų ir mažų įmonių grupėje – UAB „Verslavita“

Gražina Garuolienė, direktorė

 

Atskirame konkurse dalyvauja ir mokymo įstaigos. Šiemet garbingas Rūmų apdovanojimas „Už pasiekimus 2020 metais“ įteiktas:

 

aukštųjų mokyklų kategorijoje  - Mykolo Romerio universitetui

Prof. dr. Inga Žalėnienė, rektorė

 

profesinių mokymo įstaigų kategorijoje – Vilniaus agroekologijos mokymo centrui

Valdas Kazlauskas, direktorius

„Metai verslui ir mokslo įstaigoms, Rūmų bendruomenei ir Lietuvai buvo išties permainingi. Du karantinai, geriausi ekonomikos rodikliai po pirmo visuomeninio gyvenimo sustabdymo, kritinis gruodis sveikatos sistemai, kontrastingi verslo veiklos rodikliai, pokyčiai politiniame gyvenime – naujienų, gerų ir blogų, šiemet netrūko. Džiugu, kad Lietuvos verslo įmonės pasinaudojo krize kaip galimybe, ne tik nestabdė veiklos, bet plėtė užsakovų ratą, didino eksporto apimtis ir darbo vietų skaičių. Tikiu, jog vystydami dialogą su socialiniais partneriais rasime optimaliausių sprendimų,  kad šalies ekonomika atsigautų kaip galima greičiau“, – sako Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklu“ už bendradarbiavimą, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, profesionalumą, sėkmingą darbą, gerinant verslo sąlygas, konsultuojant verslo įmones lobistinės veiklos klausimais apdovanotas advokatų kontoros „Bartkus ir partneriai“ teisininkas, advokatas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto partnerystės docentas Gintautas Bartkus.

Taip pat „Padėkos ženklu“ už bendradarbiavimą, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, aktyvumą, profesionalumą, sėkmingą darbą ir iniciatyvas prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemos veikloje bei gerinant verslo sąlygas, konsultuojant verslo įmones force majeure ir kitais aktualiais verslui teisiniais klausimais apdovanota advokatė Jūratė Radzevičienė.

Už nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, indėlį į organizacijos vystymąsi, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, už nuopelnus diegiant inovatyvias komunikacijos ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų įvaizdžio formavimo priemones, didinant rūmų atvirumą, gerinant veiklos ir jos viešinimo kokybę „Darbo žvaigždės“ medaliu apdovanotas Vilniaus PPAR korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Darius Buta.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzos (III laipsnio) „Darbo žvaigžde“ už didelį indėlį į verslumo skatinimą ir nuopelnus šalies verslui bei aktyvų dalyvavimą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikloje gerinant verslo sąlygas apdovanoti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai: Vilma Eidukynaitė, UAB „IT akademija“ direktorė; Kęstutis Černeckas, UAB „BY&N“ komercijos direktorius; Alij Aleksandrovič, UAB „Rubineta“ valdybos narys; Rūmų narių UAB „Straikas“ direktorius Gintaras Didžiokas.

„Konkursuose gali dalyvauti Vilniaus, Ukmergės ir Alytaus regionų verslo įmonės ir mokymo įstaigos. Jų paraiškas pagal nustatytus kriterijus vertina ir nugalėtojus patvirtina Rūmų Taryba. Analizuojami įmonių veiklos rodikliai: bendrosios pardavimų pajamos, tenkančios vienam darbuotojui, prekių ar paslaugų eksportas, veiklos rentabilumas, bendrasis pelningumas, investicijų į įmonės plėtrą suma ir kt.“, – pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtoje konferencijoje apie verslui itin svarbias pagalbos priemones bei būsimas LR ekonomikos ir inovacijų ministerijos veiklas kalbėjo ministrė Aušrinė Armonaitė, o naujasis aplinkos ministras Simonas Gentvilas pristatė LR aplinkos ministerijos veiklos pokyčius. Vėliau surengta diskusija, kurioje dalyvavo: LR Seimo Biudžeto ir finansų komiteto nariai Vytautas Mitalas ir Valius Ąžuolas; Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narė, UAB „Comfort Heat“ vadovė dr. Vyda Mozūriūnienė. Konferenciją moderavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė, VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis