fbpx

Prisijungti

Naujienos

APDOVANOTI 2016 METAIS GERIAUSIŲ REZULTATŲ PASIEKĘ NARIAI

Gruodžio 8 d. Vilniuje vyko iškilmingas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginys, skirtas pagerbti ir apdovanoti geriausių rezultatų pasiekusius Rūmų narius – įmones ir mokymo įstaigas bei jų vadovus specialiu prizu – Prekybos dievo Merkurijaus statulėle.

Verslo bendruomenę sveikino ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimus įteikė Lietuvos Respublikos Ūkio ministras Evaldas Gustas, Vilniaus PPAR prezidentas dr. Sigitas Leonavičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius. Gausiai susirinkusius svečius taip pat sveikino ir sėkmingų metų linkėjo LR Seimo narys Robertas Šarknickas, Lietuvos pramoninkų konfederacijos vykdomoji direktorė Giedrė Švedienė, Vilniaus miesto savivaldybės atstovas dr. Darius Udrys, Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst sveikinimą svečiams perdavė jos patarėja Aleksandra Černiauskienė. Renginyje taip pat dalyvavo Alytaus mero Vytauto Grigaravičiaus pavaduotoja Valė Gibienė, kiti garbingi valdžios, mokslo ir švietimo institucijų, verslo bendruomenės bei pilietinės visuomenės atstovai.

Metinio renginio metu, kaip ir kiekvienais metais, apdovanoti geriausių rezultatų pasiekę Rūmų nariai – įmonės ir mokymo įstaigos bei jų vadovai:
Už išskirtinius pasiekimus 2016 m. konkurso ,,Geriausia įmonės vadovė“ nugalėtoja tapo UAB ,,COMFORT HEAT“ gen. direktorė Vyda Mozūriūnienė.
Labai mažų ir mažų įmonių, orientuotų į eksportą grupėje konkurse ,,Geriausia įmonė“ nugalėtoja tapo įmonė UAB ,,ODA LT“.
Konkurso ,,Geriausia įmonė“ nugalėtoja vidutinių ir didelių įmonių, orientuotų į eksportą grupėje tapo UAB ,,RETAL LITHUANIA“.
Labai mažų ir mažų įmonių, nevykdančių eksporto, grupėje konkurse ,,Geriausia įmonė“ nugalėtoja tapo įmonė UAB ,,INDEMA“.
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2016 m. konkurso ,,Geriausia įmonė, nevykdanti eksporto vidutinių ir didelių įmonių grupėje nugalėtoja tapo AB ,,CITADELE“ bankas.
„Už pasiekimus 2016 m.“ aukštųjų mokyklų tarpe nugalėtoja tapo Alytaus kolegija.
„Už pasiekimus 2016 m.“ profesinio mokymo institucijų tarpe nugalėjo Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, pažymėdami asmenų indėlį gerinant verslo aplinką, skatinant eksporto plėtrą ir partnerystę tarp valstybės institucijų ir verslo Sidabro (II laipsnio) ,,Darbo žvaigžde“ apdovanojo Lietuvos Respublikos ūkio ministrą Evaldą Gustą; Bronzos (III laipsnio) ,,Darbo žvaigžde“ apdovanotas Ūkio ministerijos kancleris Nerijus Rudaitis; Bronzos (III laipsnio) ,,Darbo žvaigždė“ taip pat įteikta UAB „Roris“ ir Ko generaliniam direktoriui Romui Pivorui. ,,Padėkos ženklas“ įteiktas LR ūkio ministerijos bendrųjų reikalų departamento direktoriui Dariui Grebliauskui ir UAB „Lankava“ marketingo vadovui Rimui Švedkauskui.

Taip pat, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai Darbo žvaigždės medaliu apdovanojo grupę nusipelniusių Rūmų narių darbuotojų. Šiuo apdovanojimu pagerbiami Rūmų ir Rūmų narių darbuotojai, nusipelnę profesijos lyderiai ir kiti asmenys už jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą. Tuo įvertinami jų pasiekimai profesijos srityje, asmeninės atsakomybės supratimas, gebėjimas nuolat tobulėti, asmeninis indėlis į įmonės ir organizacijos vystymąsi.

Darbo žvaigždės medaliais apdovanoti: UAB ,,COMFORT HEAT“ logistikos padalinio vadovė Dalia Anusevičiūtė, UAB ,,COMFORT HEAT“ technikos vadybininkas Bronius Urbonas, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Makauskas, Vilniaus kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro direktorė Rita Pečiukaitytė, UAB ,,SDG“ Vilniaus skyriaus mokymų vadovė Asta Meilienė.

Dėkojame renginio rėmėjams:

UAB „SDG“
UAB „Lietpak“
UAB „Moller auto“
UAB „Biuro pasaulis“
UAB „eLoftHotel“
UAB „Ukrainietiški patiekalai“
UAB „ND International“
UAB „Rubineta“
UAB „Miškotvarkos projektai” („Siuvimo fiesta”)
UAB „Step puzzle“

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis