fbpx

Prisijungti

Naujienos

Apdovanojimai 2022

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetiniame renginyje apdovanoti valdžios atstovai, socialiniai partneriai, geriausios įmonės, jų vadovai ir mokymo įstaigos.

"Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė – unikali, Rūmai ne tik Lietuvos įmonėms aktyviai padeda vystyti eksportą, stiprina ekonominį bendradarbiavimą su kitomis pasaulio valstybėmis, tačiau sėkmingai bendradarbiauja ir kartu su Rūmų socialiniais partneriais, valstybės ir savivaldybių institucijomis. Tik būdami ir kurdami kartu mes galime pasiekti tokių rezultatų",- pažymi Prezidentas Sigitas Leonavičius.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų PADĖKOS ŽENKLU už indėlį į verslo plėtrą ir dalyvavimą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikloje gerinant verslo sąlygas buvo apdovanoti:
- Aušrinė Armonaitė, Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų ministrė.
- Kristina Meidė, Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos generalinę direktorė.
- Vytautas Vitkauskas, Vilniaus PPAR tarybos narys;
Vilniaus PPAR tarybos narius Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų BRONZOS (III laipsnio) "Darbo žvaigžde" už bendradarbiavimą ir nuopelnus šalies verslui bei aktyvų dalyvavimą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikloje gerinant verslo sąlygas buvo apdovanotas Konstantinas Iljasevičius, Vilniaus PPAR tarybos narys
Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų "DARBO ŽVAIGŽDĖS MEDALIU" už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į organizacijos vystymąsi, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias buvo apdovanotos Inga Ivanauskaitė, UAB "SDG" Vilniaus sk. pardavimų direktorė, Violeta Olisevičienė, UAB "Oliseta" direktorė, Dovilė Končak, UAB "RAIT" generalinė direktorė.
Geriausia įmonės vadovė 2022 m. – UAB ,,Sinergijos projektai" direktorė Alina Velykienė.
Geriausias įmonės vadovas 2022 m. – UAB ,,EKKO LT" direktorius Aurimas Bagdonavičius.
Geriausia įmonė (vykdanti eksportą) - labai mažų ir mažų įmonių grupėje tapo UAB ,,Greenalab solutions".
Geriausia įmonė (vykdanti eksportą) vidutinių ir didelių įmonių grupėje tapo UAB "Audėjas".
Geriausia įmonė (nevykdanti eksporto) labai mažų ir mažų įmonių grupėje tapo UAB "Bemija" .
Geriausia įmonė (nevykdanti eksporto) vidutinių ir didelių įmonių grupėje tapo UAB "Apsaugos komanda".
Už pasiekimus 2022 – (aukštųjų mokyklų tarpe) apdovanojama Vilniaus kolegija.
Už pasiekimus 2022 – (profesinio mokymo institucijų tarpe) apdovanojama Vilniaus paslaugų verslo mokymo centras.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dėkoja renginio rėmėjams:
UAB "Lietpak", UAB "Veritas Ana", parduotuvė Aštuonkojis, UAB "SDG", UAB "Neodenta", UAB "ES Trading", UAB "Straikas", UAB "Švenčionių vaistažolės", UAB "Vadasiga", UAB "Burbuliukas ir Co", UAB "AP galerija", AB "Actas", UAB "DSP plius", UAB "Feraro", Astorija Hotel, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB EKKO LT, Led Life.

Alekso Jauniaus nuotraukos https://we.tl/t-IJYtJDKqqZ

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis