fbpx

Prisijungti

Naujienos

Anoniminė Rūmų narių apklausa DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) GRĖSMĖS MAŽINIMO PRIEMONIŲ PASEKMIŲ VERSLUI

Įvedus karantiną, Lietuvos Respublikos Vyriausybė paskelbė 2,5 mlrd. EUR dydžio ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (galima susipažinti čia).

Mokesčių mokėjimo atidėjimo be palūkanų, darbo vietų prastovose dalinio finansavimo, kitos paramos verslui priemonės jau veikia, ir įmonės jau gali jomis naudotis. Verslo likvidumo ir papildomo finansavimo priemonės bus prieinamos per INVEGĄ. Daugelio anksčiau INVEGA administruotų priemonių (paskolų, suteikiamų su individualiomis garantijomis ar įtraukiamomis į garantuotus paskolų portfelius, dalinio paskolų palūkanų kompensavimo) sąlygos yra atnaujintos, ir jomis verslas jau gali naudotis, kreipdamasis tiesiogiai į INVEGĄ ar kreditavusius bankus. Su atnaujintomis INVEGA priemonių sąlygomis galima susipažinti čia.

Dėl jau turimų įsipareigojimų, įmonės turi kreiptis į kreditavusius bankus ir lizingo bendroves. Dėl palūkanų kompensavimo įmonės turi kreiptis tiesiai į INVEGA

Taip pat šiuo metu vyksta ir naujų pagalbos verslui priemonių sąlygų aptarimas, ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) atstovai aktyviai dalyvauja šiame procese. Tačiau siūlant priemonių sąlygas, būtina žinoti, kokioje realioje situacijoje yra atsidūrusios įmonės. Tuo tikslu LPPARA vykdo

anoniminę Rūmų narių apklausą DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) GRĖSMĖS MAŽINIMO PRIEMONIŲ PASEKMIŲ VERSLUI

Šia apklausa siekiame įvertinti viruso pandemijos ir dėl to įvestų apribojimo priemonių pasekmes verslo subjektams. Remiantis apibendrintais apklausos rezultatais siūlysime valstybės institucijoms efektyviausias verslo rėmimo priemones. Apklausa anoniminė, jūsų atsakymas bus naudojamas tik apibendrintiems rezultatams vertinti ir jokiu būdu ar forma nebus interpretuojamas ar naudojamas individualiai, tačiau labai svarbu, kad atsakymai atspindėtų realią jūsų verslo situaciją, nes nuo to priklausys galutinių priemonių turinys ir nauda verslui. Dėkojame už anketai pildyti skirtą laiką!

Anketa: https://www.surveymonkey.com/r/WQZLNXX

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis