fbpx

Prisijungti

Naujienos

Amsterdame vyksta EU FashionMatch 9.0 kontaktų renginys

 

Sausio 26–27 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos dizaineriais, agentais, tekstilės ir aksesuarų gamintojais dalyvauja tarptautiniame Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginyje „EU FashionMatch 9.0 @ MODEFABRIEK“ Amsterdame, Nyderlanduose. Renginį organizuoja KVK Netherlands Chamber of Commerce kartu su partneriais, tar jų – ir Vilniaus PPAR. FashionMatch formato renginiai 2019 m. apdovanoti kaip geriausia praktika EEN sektorių grupėse.

Tarptautinių verslo kontaktų renginių tikslas – padėti Lietuvos ir užsienio įmonėms, dizaineriams, dirbantiems tekstilės, aksesuarų ir mados sektoriuose, rasti naujų verslo partnerių ir aptarti potencialaus bendradarbiavimo galimybes. Šiemet dalyvauti EU FashionMatch renginyje Amsterdame užsiregistravo 290 dalyvių. Iš Lietuvos dalyvauja „Textile plus Fashion“ (Rūmų narys), dizainerės Svitlana Puchkova, pristatanti s385_ prekės ženklą ir Simona Motejūnienė (SI CASE rankinės) bei UAB AVINFI fabrics (Kaunas) ir UAB „Sominta“ (Klaipėda).

Vakar įvyko nemažai susitikimų, aplankyti garsių ženklų stendai, SI Case rankinių dizainerė Simona Motejūnienė netgi davė interviu Modefabriek parodos organizatoriams. Šiandien darbą tęsiame ir tikimės užmegzti naujų produktyvių kontaktų, kurie ateityje gali virsti naudingais kontraktais.

Daugiau informacijos apie renginį:

EU FashionMatch 9.0 @ MODEFABRIEKhttps://fashionmatch-9thedition.b2match.io/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis