fbpx

Prisijungti

Naujienos

Alytuje šurmuliavo jau dvidešimtoji mugė „Dzūkų turtai“

 

Praėjusį savaitgalį Alytuje šurmuliavo tradicinė mugė „Dzūkų turtai“, kurią organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Šiemet šventė Dzūkijos sostinėje sutraukė apie 130 amatininkų ir prekybininkų.

„Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė jungia ne tik didžiąsias Vilniaus, Alytaus, Ukmergės įmones ar mokymo įstaigas, bet rūpinasi ir amatų, smulkių verslininkų veiklos skatinimu. Džiugu, kad Rūmų Alytaus filialas kasmet organizuoja renginius, kuriuose savo klientą randa ir liaudies meistrai, ir tautinio paveldo produktų kūrėjai bei prekybininkai“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Šventėje apsilankęs Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pastebėjo, kad rajono bendruomenės ir prekybininkai tampa vis išradingesni, įvairesnių produktų, prekių pasiūlo. Sveikindamas  šventės „Dzūkų turtai“ dalyvius A. Vrubliauskas kalbėjo: „Ne pirmą kartą dalyvauju šventėje ir su nekantrumu jos kiekvienais metais laukiu. Tradicinė šventė, bet kasmet vis kitokia. Pardavėjų išradingumas nenustoja stebinti“.

Mugėje buvo gausu liaudies meistrų kuriamų gaminių: medinių padėklų ir šaukštų, keramikos dirbinių, kalvio darbų, vilnos ar lino dirbinių, papuošalų ir aprangos detalių, buvo gausu sodinukų, rudens gėrybių, mėsos gaminių, šviežiai rūkytos žuvies, naminės giros, tradicinės, senoviniu būdu raugtos ir keptos duonos bei kulinarinio paveldo gardumynų.

Šventėje dalyvavo, sveikinimo kalbą sakė mūsų rūmų narys UAB „Vėtrija“ savininkas Gediminas Daukšys.

Šiemet tradicinė mugė „Dzūkų turtai“ vyko jau 20 kartą.  Šventę 10-tą kartą organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialas, prieš tai - Alytaus apskrities viršininko administracija.

Šventės akimirkos – fotoreportaže, už kurį dėkojame p. Juozui Muzikevičiui.  

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.