fbpx

Prisijungti

Naujienos

Alytuje – diskusija apie kartų skirtumus versle

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Alytaus miesto savivaldybe surengė seminarą-diskusiją „Žmogiškieji resursai, X, Y ir Z kartos versle: motyvavimas ir efektyvus valdymas“, į kurį gausiai susirinko vietos verslo atstovai.

Pasak lektoriaus Ugniaus Savicko, apie kartų skirtumus versle kalbama jau senokai, tačiau ne visada konkrečiai aišku, kaip tai keičia organizacijas, jų kultūrą, sprendimų priėmimą, veiklos efektyvumą. Bet keičiantis kartoms, keičiasi ir klientų kartos, vadybines verslo transformacijas provokuoja naujų kartų darbuotojai. Kaip motyvuoti jaunąją ir išlaikyti vyresniąją kartas? Tai šio renginio metu diskutuodami bandė išsiaiškinti Alytaus verslininkai.

„Labai gerai, kad konstruktyvioje diskusijoje sulaukėme tiek didesnių, tiek mažesnių įmonių skirtingų kartų atstovų. Šis renginys buvo orientuotas į konkrečių versle iškylančių problemų ir iššūkių sprendimą. Dalyviai labai noriai dalinosi savo patirtimi, pateikė vertingų įžvalgų, klausė ir diskutavo, kaip išspręsti vienokią ar kitokią problemą, kylančią gamyboje, personalo valdyme ir pan.“, – po renginio įspūdžiais dalinosi Vilniaus PPAR Alytaus filialo vadovė Deimantė Laumytė.

Renginys finansuotas Alytaus miesto savivaldybės, įgyvendinat projektą „Kartų privalumai verslo vystymui ir plėtrai“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis